Ekonomi

Ziraat Bankası’ndan 36 Ay Vadeli Tüketici Kredisi Kampanyası!

Ziraat Bankası'nın resmi sayfasında yayımlanan haberde, tüm bireysel ihtiyaçlar için kullanılabilecek kredi için 36 aya kadar vade imkanı tanındığı kaydedildi. İşte haberin detayları..

Ziraat Bankası’nın resmi sayfasından yayımlanan bilgilendirmede, tüm bireysel ihtiyaçlar için kullandırılabilecek krediye dair, “Tüm bireysel ihtiyaçlarınızın finansmanında kullanabileceğiniz 36 aya kadar vade imkânına sahip Tüketici Kredimize hemen başvurun, paranız uygun faiz oranları ve dilediğiniz ödeme seçenekleriyle en kısa sürede cebinizde olsun.” denilirken, ilgili kredi kampanyasıyla ödeme seçeneklerinin esnek tutulduğu, 36 aya kadar vade imkanı tanındığı, başvuruların Şubeler, Web sitesi, Ziraat Mobil, İnternet Şubesi, ATM ve Çağrı merkezleri aracılığıyla yapılabileceği kaydedildi.

Kampanyayla ilgili 5 bin TL kredi çekerek bunu 36 ayda ödemek isteyen Ziraat Bankası müşterileri, aylık %1.49 faiz oranıyla 189.55 TL taksitle geri ödeme yapabilecekler. Ziraat Bankası’nın tüketici kredisi kampanyasında yıllık maliyet oranı ise %24.169 olarak belirlenmiş durumda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı