Genel

Yüz Tipinize Göre Küpe Seçimi Tüyoları

Seçtiğiniz küpe modellerinin güzelliğinizi ve zarafetinizi ön plana çıkarmasını istiyorsanız yüz tipinizi de göz önünde bulundurmalısınız.

Zira ekranlarda görmeye alışkın olduğunuz ünlüler, bu yöntemi uyguluyor ve böylelikle güzelliklerine rahatlıkla vurgu yapabiliyorlar. Peki, hangi yüz tipine sahip olanlar hangi altın küpe modelleri arasından seçim yapmalı? Hazır mısınız?

  • Oval Yüz Şekli

Şayet oval yüz şekline sahipseniz küpe seçimi noktasında son derece şanslısınız demektir. Çünkü aklınıza gelebilecek her türlü küpe modelinin sizin için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Ancak dikkat etmeniz gereken bir husus var. O da boynunuzun uzun olup olmadığıdır. Eğer boynunuz kısaysa sallantılı ve uzun küpelerden uzak durmanız gerekir.

  • Üçgen Yüz Şekli

Yüz şekliniz üçgen formda ise küpe seçiminde dikkatli olmalısınız. Olabildiğince kısa ve yuvarlak hatlara sahip olan küpelere yönelmeniz, yüzünüzün güzelliğini daha fazla ön plana çıkarmanızı sağlar. Ancak uzak durmanız gereken küpe çeşitleri de bulunuyor. Bunlardan biri çok büyük küpelerdir. Diğeri ise köşeli hatlara sahip olan küpe çeşitleridir.

  • Kare Yüz Şekli

Kare yüz şekline sahip olanların seçtikleri küpeler ile yüz şekli arasında bir denge oluşturması gerekiyor. Bu yüz şekline sahip olanlar için en ideal seçenek halka küpelerdir. Çene altını geçmeyecek uzunlukta olan diğer küpe modelleri de gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Çok küçük yani minimal ebatlarda olan küpeler sizin için uygun değil. Ancak parlak taşlarla süslenen modeller de bir o kadar tam size göre!

Altın Küpeleri Ucuza Almanın Yolu!

Yeni sezon için özel olarak tasarlanan altın küpeleri en uygun fiyatla internetten satın alınabiliyor. Üstelik risksiz alışveriş isteyenler gibi siz de tercihinizi Altınbaş internet sitesinden yana kullanabilirsiniz. Beyaz ve sarı altından dizayn edilen onlarca modeli bir arada inceleyerek yüz şeklinize hangilerinin daha uygun olduğunu rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Yeni sezon tasarımlar gayet makul fiyatlarla beğeniye sunuluyor. Aynı zamanda altın küpe çeşitlerinin tamamı kusursuz bir işçilikle hazırlanıyor. Satın aldığınız ürünleri uzun yıllar kullanma şansınız oluyor da diyebiliriz. Altınbaş internet sitesine mutlaka siz de uğrayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı