$ DOLAR → Alış: 5,07 / Satış: 5,09
€ EURO → Alış: 5,88 / Satış: 5,90

Yazar Mavisel Yener, Ardahan’da öğrencilerle buluştu

Yazar Mavisel Yener, Ardahan’da öğrencilerle buluştu
  • 20.12.2017 10:16:30
  • 163 kez okundu
  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Türk Çocuk Edebiyatı’nın Usta Kalemi Mavisel Yener, Ölçek Köyü Ortaokulu ve Merkez 23 Şubat İlkokulunun birlikte yürüttüğü, DAP İdaresinin de destek verdiği “Ustadan çocuğa, çocukla dünyaya” etkinliği kapsamında öğrencilerle buluştu.

Öğrencilere kitap okumayı ve kitabı sevdirmek, öykü yazmada beceri kazanmalarına yardımcı olmak amacıyla Ölçek Köyü Ortaokulu ve Merkez 23 Şubat İlkokulunun birlikte yürüttüğü, DAP İdaresinin de destek verdiği “Ustadan çocuğa, çocukla dünyaya” etkinliği kapsamında merkez 23 Şubat Okulu Konferans salonunda kitap imza günü etkinliği düzenlendi.

Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez ve eşi Meral Bilmez’in de katıldığı etkinlikte çocuk edebiyatı yazarı Mavisel Yener, önce öğrencilere yazarlık serüvenini anlattı, ardından sohbet edip, kitaplarını imzaladı.

Etkinlik sonunda Vali Bilmez ve eşi Meral Bilmez, Yazar Mavisel ve öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ölçek Köyü İlkokulunun hayata geçirdiği “Kalemimden inciler” projesi kapsamında öğrencilerin yazdıkları öykülerin bir araya getirilmesiyle çıkarılan ‘Kalemimden inciler 2’ kitabı, Vali Mehmet Emin Bilmez’e makamında hediye edildi.

Ölçek Köyü İlkokulu öğretmen ve öğrencilerini makamında kabul eden Vali Bilmez, öykü yazarı öğrencileri tebrik etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Fikret Çerkezoğlu’nun da hazır bulunduğu kabulde Vali Bilmez, minik yazarları hediye vererek uğurladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ