Kamu Personel İlanlar

Türk Telekom İŞKUR aracılığı ile personel alımı süreci son gün

Türkiye’nin lider telekom şirketi olan Türk Telekom istihdam ağını genişleterek daha iyi bir hizmet politikasıyla çeşitli meslek gruplarından çok sayıda personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Bu süreci ise İŞKUR yardımıyla yürütme kararı aldı.

Türk Telekom 2019 senesinde dönemsel olarak personel alımı yapmayı sürdürüyor. Türk Telekom tarafından yayınlanan yeni ilana göre; Farklı pozisyonlarda personel alımı gerçekleştirileceği İşkur üzerinden duyuruldu. Alımı yapılacak olan Türk Telekom personeline maaş olarak yaklaşık 8 bin TL’ye kadar ücret verileceği açıklandı. 12 Nisan 2019 tarihine kadar lise mezunu personel adayları Türk Telekom ilanına müracaat edebilir.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün (İŞKUR) resmi sitesinde yer alan açık iş ilanları bölümünde verilen Türk Telekom personel alım ilanında 10 adet daimi işçi alımı yapılacağı ifade edildi. İş pozisyona göre istihdam edilecek olan personellere 3 bin TL ile 8 bin TL arasında maaş verileceği duyuruldu. İlanla ilgilenen adayların “https://esube.iskur.gov.tr” üzerinden 12 Nisan 2019 tarihine kadar başvuru yapması bekleniyor. Şartlar konusunda ise sadece lise mezunu kişilerin alınacağı belirtildi, diğer şartlara ilişkin bir duyuru henüz yapılmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı