GenelKamu Personel İlanlar

TÜBİTAK KPSS Puansız 35 Personel Memur Alımı 4 Haziran 2018 Son Gün

Önceki günlerde Devlet Personel Başkanlığı tarafından duyurulmuş olan ilana göre TÜBİTAK bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere 35 kişilik boş kadro ile personel alımı karşılanıyor. Personel alımı yapacak birim, TÜBİTAK UZAY (Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü) adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aramayacak ve henüz başvuru yapmamış olan adyalar için başvurularda son güne yaklaşıldı.

TÜBİTAK personel alım başvuruları 14 Mayıs 2018 tarihi itibari ile başlamıştı. Buna göre adaylar başvurularını en geç 04 Haziran 2018 tarihine kadar saat 17:00 a kadar İstenilen belgelerin ve özgeçmişin sisteme yüklenmesi ile birlikte, “www.uzay.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir.

TÜBİTAK UZAY birimine başvuru yapacak adaylar bazı nitelikleri taşımak zorundadırlar. Buna göre alımlar Ankara ili için yapılacak ve adaylardan, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Alımı yapılacak olan Ar-Ge Personeli ve Ar-Ge Teknisyeni pozisyonu için belirtilen özel şartları taşımak ve yapılan İngilizce Yabancı dil sınavından geçerli puan almış olmak şartları aranacaktır,

İlanın tam metnine ulaşmak için aşağıda sizlerle paylaşacağımız bağlantıya ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İLAN DETAYLARINA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı