$ DOLAR → Alış: 5,07 / Satış: 5,09
€ EURO → Alış: 5,88 / Satış: 5,90

Torba Yasa Değişiklikle Kabul Edildi, Gmis Tbmmde Takip Etti

TBMM PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU’NDA 58. MADDE OLARAK GÖRÜŞÜLEN VE TBMM GENEL KURULU’NA 51. MADDE OLARAK GÖNDERİLEN MADEN KANUNU’NDA DEĞİŞİKLİK ÖNGÖREN KANUN MADDESİ, EK YAPILARAK TBMM GENEL KURULU’NDA KABUL EDİLDİ.

Torba Yasa Değişiklikle Kabul Edildi, Gmis Tbmmde Takip Etti
  • 15.11.2017 10:48:03
  • 143 kez okundu
  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda 58. Madde olarak görüşülen ve TBMM Genel Kurulu’na 51. Madde olarak gönderilen Maden Kanunu’nda değişiklik öngören kanun maddesi, ek yapılarak TBMM Genel Kurulu’nda kabul edildi.

Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay ile Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreter Satılmış Uludağ, Genel Mali Sekreter Adnan Tıska, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Kahraman Kabasakal, maddeyle ilgili çeşitli görüşmelerde bulunduktan sonra TBMM Genel Kurulu’nu takip etti.

Görüşmeler öncesi ve sonrasında bir araya gelen Meclis İdare Amiri Erdoğan Özegen, AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, GMİS Yönetim Kurulu üyeleri ile MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş Meclis’teki görüşmeleri yakından takip ettiler ve görüş alışverişinde bulundular.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ