Genel

TEKNOLOJİNİN DEĞİŞİMİ

Thodex markası kripto para sektöründe 4.yılına girmesi ve Amerika Birleşik Devletleri’nden almış olduğu yönetici lisansı sayesinde  hitap ettiği kullanıcılarına tam olarak donanımlı ve uluslar arası bir platform sunduğunu geniş kapsamlı özel bir kampanya ile açıklamak istemektedir. Bu kapsam çerçevesi içerisinde Thodex USA şirketimiz kapsamında düzenlenmiş olacak bir çekilişi sadık kullanıcıları için kampanya halinde hayata geçirmektedir. Bu kampanya ile Thodex borsasına kayıt olan ve alım-satım işlemlerini bu platform üzerinden yapan müşterilerine çekiliş ile bir adet PORSCHE PANAMERA 4, 100 adet Apple Watch, 50 Adet SONY PLAY STATION 4, 30 Adet IPHONE 11, 30 Adet SAMSUNG S10, 50 ADET MAC BOOK AIR ve 500 Adet Thodex Hediye Kiti (Bluetooth hoparlör, mobil şarj aleti, defter-kalem seti, termos) hediyeleri verilecektir.

Thodex: Kripto Para Borsasından Dev Kampanya ile Thodex USA şirketi tarafından hediyeyi kazanan üyelerimizin bulundukları ülkede hediyeleri teslim edilecektir. Bu denli bir kampanyanın gerek yatırımı gerekse alt yapısı sektöründe 4.yılını yaşayan Thodex kripto para sistemi ayrıcalığıyla sizlere sunulmakta ve güven konusunda da müşterilerine her zaman dürüstlüğü borç bilen sistematik açıklamalarını sunmaktadır. Değişen ve daha da önemlisi gelişen bir teknolojinin bambaşka bir platformu olan  kripto para ile sektörde kendine yer bulmayı hatta lider bir görüntü vermeyi bir anlayışla hizmet vermektedir. Thodex ailesi olarak kendimizi bir çok konuda diğer kripto para şirketlerinin oldukça üzerinde olmasını  teknik ekibindeki üst  düzey çalışanlarına ve güvenlik konusunda dünyanın en iyi sunucu sistemlerini kullanmaya borçludur.

Türkiye’nin ilk Global Lisanslı Kripto Para Borsasından Dev Çekiliş sloganı ile yapılan kampanya Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere bütün dünyada dijital ve basılı yayın mecraları kullanılarak tanıtılacaktır. Türkiye Cumhuriyeti’nde billboardlar, sektörel tv kanalları ve ulusal kanallar ile gazete, dergiler (online ve basılı), sosyal medya alanları, arama motorlarında sponsorlu reklamlar , sosyal medyada boy gösteren fenomenler ve influencer kesimi, Celebrity tanıtımları ve daha bir çok alan kullanılarak tanıtım sağlanılacaktır.

Thodex’ ten Büyük Kampanya : Porsche Panamera Çekilişi başta olmak üzere maddi ve bununla birlikte manevi değeri olan ürünlere önem verdiği kullanıcılara dağıtma fırsatı yakalamış olacak. Kullanıcılar sadece bu ürünleri temin etmekle kalmayıp kripto para sektöründe(bitcoin,litecoin,dogecoin,Xem,Gatecoin) vb. bir çok  kripto paralarla kazanma tecrübesini elde edeceklerdir. Thodex firmasının eski adı Koineks olarak bilinmektedir. Firmanın ABD’ den aldığı global çaplı Fincen MSB Lisansı bulunmaktadır. Thodex firmasının destek konusunda da ayrıcalıkları bulunmaktadır. Bir çok online sitede olmayan özelliklerden biri olan 2 dakika gibi oldukça hızlı bir süre içerisinde dönüş yapan müşteri temsilcisi yani bir çok kişinin tabiriyle Canlı Destek hizmeti mevcuttur.

Katılım Koşulları

  • 3. Seviye üyeliğini tamamlayan her kullanıcıya 1 çekiliş hakkı,

10.000,00 TL veya 10.000,00 TL’ye eş değer olan kripto varlık ya da dolar hacmine ulaşan her kullanıcıya 1 çekiliş hakkı,

Affiliate sistemine kayıtlı olup da, bu sistem aracılığı ile www.thodex.com isimli platformuna 3. Seviye üyeliğini tamamlamış 5 yeni üye kazandıran her kullanıcıya 1 çekiliş hakkı, verilecektir.

  • Söz konusu ikramiyelere dair vergi ve gümrük giderleri bulunduğu ülkenin mevzuatına uygun olarak talihli tarafından karşılanacaktır.
  • Thodex çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
  • Katılımda verilen bilgilerin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Thodex sorumlu tutulamaz.
  • Bu çekilişe katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

KAYNAK  : https://www.thodex.com/tr/cekilis

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı