GenelGündem

Stranger Things 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak

Netflix’in en sevilen ve en başarılı dizilerinden birisi olan Stranger Things 2. sezonunun yayınlanmasından sonra en çok merak edilen konuların başında 3. sezonun ne zaman çıkacağına yönelik sorulardan oluşmakta.  Dizinin yapımcısı Shawn Levy, sezona dair bazı açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz Ekim ayında, Cadılar Bayramı’nda ikinci sezonu başlayan Stranger Things izleyici kitlesi her geçen gün artıyor ve üçüncü sezon oyunu da Aralık ayında çıkmıştı. Çekimlerine Mayıs ayında başlanacak olan yeni sezona dair gelen haberlerden biri, kadroya katılacak yeni oyuncular.

Cary Elwes ve Jake Busey, yeni sezonda kadroya dahil olacak. Oyuncuların bir gazeteci ve belediye başkanını canlandıracakları biliniyor ancak karakterler hakkında detaylı bilgi henüz yok. Netflix içerik sorumlusu Ted Sarandos, yaptığı açıklamada bu iki yeni karakterin de yan karakterler olacağını ve hikayeye dair çok temel etkileri olmayacağını söyledi.

Sezona dair en önemli ipuçları ise yapımcı Shawn Levy’den geldi. Yeni sezonun 1985 yazında geçeceğini söyleyen Levy, hikayenin yönünün biraz değişeceğini ve artık Will’in peşinden daha fazla koşulmayacağını da ekledi. Will’in hikayesine biraz ara vereceklerini, üç sezon boyunca aynı karaktere bu kadar yüklenmenin doğru olmadığını da söyleyen Levy, Will’in rolünün önemli olmaya devam edeceğini ancak bunun farklı bir şekilde ilerleyceğini ekledi.

3. Sezonun ne zaman çıkacağına yönelik henüz resmi bir açıklama olmamasıyla beraber önümüzdeki cadılar bayramında yayınlanacağı tahmin ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı