GenelManşet

Söz son bölüm izle: Karabatak yakalandı mı?

Söz son bölüm BluTV platformu altında takipçileriyle buluşurken Yavuz’un karşı karşıya kaldığı durum heyecanlı dakikaların yaşanmasına neden oldu. Timin Karabatak konusundaki kararlığı Dragan ve çevresindekileri tedirgin etse de Karabatak’ın Şero konusundaki yemini dengeleri değiştirdi. İşte Söz son bölümde meydana gelen tüm gelişmeler ve timin planındaki detaylar…

SÖZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Yavuz’un yoluna çıkmasını engellemek isteyen Sami, Yavuz’a değil en yakınlarına zarar vermek için harekete geçmiştir. Tamirhaneye yapılan saldırıda Yavuz’un yetişme çabalarına rağmen Kopuk’u almayı başarırlar.

Tim, Karabatak’ı almak için yabancı üssün kapılarına dayanır. Karabatak’ı almak için canlarını bile vermekten çekinmeyeceklerini de üs bölgesindeki tüm askerlere ilan ederler: Ölmek var Karabatak’ı almadan dönmek yok…

SÖZ SON BÖLÜM İZLE

Tim’in bu kararlılığı Dragan ve üs bölgesi komutanını tedirgin eder. Bir an önce kurtulmak için bir plan yapmaları gerekmektedir. Dragan’ın yapacağı bu plan Karabatak’ı ölümle burun buruna getirir. Ama Karabatak bir yemin etmiştir. Şero’yu öldürmeden ölmeye niyeti yoktur.

Sami elinde tuttuğu Kopuk için Yavuz’dan bütün zararını karşılamasını ister. Ama en yakınındakilere zarar gelmemesi için Yavuz’un neler yapabileceğini bilmemektedir. Kopuk’un hayatını tehlikeye atan Sami ve ekibi, hayatlarının dersini alacaktır.

BLUTV SÖZ İZLE

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı