DiziYaşam

Söz son bölüm BluTV’de izle! Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 77. Bölümde neler olacak?

Pazartesi günlerinin vazgeçilmez dizilerinden olan Söz son bölümde neler yaşandı, 76. bölümünü yayınlayan Söz TV yanından hemen sonra yerli çevrim içi servisinde yayınlanmayı sürdürüyor. Reyting rekorları kıran dizide heyecan verici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 77. Bölüm fragmanı yayınlanan diziye ait neler yaşandı bunlara hep birlikte bakıyoruz.

Söz son bölümünde yaşananlar, baskın yapılan hücre evinde karşısında Yavuz’u bulan Derya şimdiye kadar duyduğu bütün şüphelerde haklı çıkmanın üzüntüsünü yaşıyordur. Büyük hesaplaşma içine giren Derya ve Yavuz ayrılmak üzeredirler. Tim tarafından köşeye sıkıştırılan Dragan kaçış yolu olarak Karabatak’ı kullanır. Fakat yaptığı planla Tim’in atlattığını düşünürken yolun sonuna geldiğini anlayacaktır.

Ayrıca kurulacak terör devleti için bütün planlarına devam eden Linda, kurulacak ülkenin başına getirilecek kişi olan El Muğdar’ı ülkeye sokmanın hazırlığı içine girmeye başlamıştır. Buna izin vermemek için Yavuz her yolu uygulayacaktır. Sorgu işleminin ardından Başsavcılığa sevk edilen Yavuz’u yolda bekleyen büyük bir tehlike vardır. Bunu fırsata çeviren Yavuz, Linda’nın planlarını altüst etmek için harekete geçer fakat bu durum Derya’yı zora sokacaktır. Yavuz başsavcılığa sevk ediliyor. Yolda onu bekleyen tehlike hiç istenmeyen bir sonuca sebep oluyor. Silahlı adamlar polis aracına ateş açıyor. Yavuz Derya’nın son kez ona güvenmesini istiyor. Yavuz Linda’yı yok etmek isterken bu olaydan Savcı Derya darbe alıyor. Derya elleri kelepçeli bir şekilde polis tarafından götürülüyor. Yavuz ise sevdiği kadının bu anlarını uzaktan izliyor.

Pazartesi yayınlanacak Söz son bölümde neler olacak?

Dragan, iyice köşeye sıkışıyor yolun sonuna geliyor. Yavuz, bir kez daha Derya’yı hayal kırıklığına uğratsa da, Derya’dan kendisine güvenmesini ve son bir şans vermesini istiyor. Yaşananlardan en büyük darbeyi Derya alıyor. Yavuz, elleri kelepçelenerek götürülen Derya’nın arkasından öylece baktığı fragmanda görülüyor.

Söz dizisi konusu

Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın ortak yapımı olan Söz dizisinin senaryosunu ünlü yazar Ethem Özışık kaleme alıyor. Yağız Alp Akaydın’ın yönetmenliğini yaptığı yeni dizinin başrollerini Tolga Sarıtaş, Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Atakan Arslan, Mehmet Ali Karakuş paylaşıyor.

Türkiye’nin dört bir yanından toplanan özel yeteneklere sahip toplan on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri ülkemize bela olmaya çalışan çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmak için görevlendirilir ve hikaye başlar.

Türkiye’ye karşı yapılan büyk saldırı sonrası vatan topraklarının dört bir yanından özel yeteneklere sahip 12 kahraman Özel Kuvvet Askeri özel bir görev için bir araya getirilir. Bu 12 Özel Kuvvet askerinin amacı ülkemizi yok etmek isteyen ve çok tehlikeli bir terör örgütünü liderleriyle birlikte ortadan kaldırmak, kökünü kazımaktır. Vatan Sana Canım Feda diyerek yola çıkan bu cesur on iki asker, birbirlerine hem kardeşi hem yoldaş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Yolda bıraktıkları aşklarını, özlemlerini kalbinin derinliklerine gömeceklerdir. Analarını, atalarını yüreklerine dokunan her kim varsa yanlarında taşıyıp vatan uğruna savaşacaklardır. Üsteğmen Yavuz’un emrinde geceyi gündüze katarak düşmanla çetin bir mücadeleye gireceklerdir.

Sabırsızlıkla beklenen Söz dizisi Tv yayını sonrası BluTV üzerinden yayınlanıyor. Dijital ortamda Söz son bölümlerini izleye bilmek için BluTV abonesi olmanız gerekli.

Söz son bölüm izle!

Söz 77. Bölüm Fragmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı