GenelŞok Aktüel

Şok Aktüel 23 – 29 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu

Sabırsızlıkla beklenen Şok aktüel ürünleri eki müşterilerinin beklentisinin büyük olduğu aktüel broşürlerden birisi olma durumunda yaygın şube ağı ile ulaşılması kolay olan Şok marketlerindeki kampanyalar bütçe dostu indirimler ile tüketicilerine sunuluyor. Aktüel kataloğunda yer alan ürünler genellikle sınırlı sayıda stoklar ile şubelere dağıtılmakta bu yüzden beğendiğiniz ürünlere sahip olmak için erkenden Şok marketlerine uğramayı unutmayın.

23 Mayıs 2018 Şok aktüel ürünleri eki indirimlerinden yer alan ürünlerden ibaret değil, aynı zamanda Şok markasının yüksek standart ve kalitede üretimini yaptığı özel marka ürünleride tüketicilerinin bütçesine yönelik her reyonda yerini almakta. Özellikle Mis marka süt ürünleri tüketicilerinin büyük ilgisini görmekte.

Şok aktüel indirimlerde ön plana çıkan ürünler mutfak ile züccaciye ürünleri. En dikkat çekici olanı ise 2 yıl garantisi, 32 litre iç hacim genişliği, zaman ayarlı zil uyarı sistemi ile, ayarlanabilir termostat, uzun ömürlü paslanmaz çelik resizstans özellikli KUMTEL Defne Mini Fırın, 119 TL.Paslanmaz Çelikten üretilmiş Çelik Fırın Tepsisi 14,90 TL. Kızartma Teli Hediyesi ile EMIVA Emaye Kızartma Tavası 19,90 TL. Paşabahçe dikdörtgen borcam tepsisi 3800 cc 19,90 TL. Paşabahçe ayaklı servis fanusu 20 cm 9,95 TL. Çelik cezve 304 paslanmaz çelik 14,90 TL.

2. sayfa Şok aktüel ürünlerine bakacak olursak, küçük Ev Aletleri listenin en başında yer alıyor. 4 yıl Garantisi, çift taraflı paslanmaz çelik bıçakları ile King Doğrayıcı 64,90 TL. Sinbo Anlık Çalıştırma ve 5 kademeli hız ayarı, paslanmaz çelik çift çırpma aparatı, aksesuar çıkartma düğmesi ile El Mikseri 2 sene garantili 44,90 TL. Pipetli Süt Şişesi 2,95 TL. Galon Şişe 5,95 TL. Portatif Katlanabilir Pazar Arabası 9,95 TL. 2’li plastik saplı 12 cm sebze bıçağı dişli, 15 cm mutfak bıçağı düz, bıçak Seti 9,95 TL. Vakkumlu 4’lü Hurç Seti 12,90 TL. Gezer Bay/Bayan Terlik 8,95 TL.

Şok aktüel ürünleri bugün ne pişirsem köşesinde patlıcan musakka var patlıcanın kilosu 1,99 TL. salkım domates kilogram fiyatı 1,99 TL. Miss Ramazan şerbeti 1 litre 2,45 TL. Coco cola zero 1 litre 2 li alımlarda adet fiyatı 2,21 TL. Schweppes mandalina 1 litre 2 li alımlarda adet fiyatı 2,44 TL. Maraşım kesme dondurma çeşitleri 2 adet alımda tane fiyatı 8,96 TL. Borcam hediyeli Becel klasik 2 x 500 gram 11,45 TL.

Aktüel ürünler son sayfasında ise, Medine hurması 8,95 TL. Tunus hurması 3,95 TL. Süperfresh mini börek çeşitleri 2 adet alımda adeti 8,03 TL. İpana 3 boyutlu beyazlık diş macunu, oral-b diş fırçası 75 ml 7,95 TL. Dixi yüzey temizleyicisi 2,5 litre 5,95 TL. Fairy bulaşık sıvısı 750 ml 2 adet alımda tanesi 3,71 TL. Pril bulaşık sıvısı 2’li alımlarda adet fiyatı 3,38 TL. Prima süper fırsat çeşitleri 45,90 TL.

Şok marketleri hakkında

Türkiye’nin 81 ilinde 5.100’ü aşan mağazası, 24 dağıtım merkezimiz ve 25.000’e ulaşan çalışanıyla, müşterilerimizin temel ihtiyaç maddelerinin tamamına yakınını “tek yerden” ve evlerine en yakın noktadan karşılamalarını sağlıyor.

Mağaza ağını, müşterilerine daha etkili ulaşabilmek amacıyla sürekli ve hızlı bir biçimde genişletiyor.

Şok marketleri, tüketici hafızasında tarihçesi olan ve geçmişte ulusal marka niteliğine sahip Mis, Piyale, Mintax, Evin ve Amigo gibi markalara sahip çıkarak bu değerleri yeniden ekonomiye kazandırdık. Köklü, nostaljik, marka algısı güçlü ve her biri kendi alanında yüksek bilinirliğe sahip bu özgün markaları, uygun fiyatlara müşterilerine sunuyor.

Zengin ürün portföyünde özgün markaları ile ulusal markaları da bir arada bulundurarak, Sadece Şok aktüel ürünleriyle değil müşterine daha çok seçenek sunuyor ve müşterilerin alışveriş ihtiyacının tamamına yakınını karşılıyor. Müşterilerine uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunuyor.

Sebze meyve alanında ki uzmanlığımız ile temin edilen mahsülleri “dağıtım merkezlerimizden mağazalarına” 24 saat içerisinde müşterilerilerine en taze biçimde ulaştırıyor.

Kişisel bakım ve temizlik ürünlerinde Türkiye’nin en önemli perakendecilerinden bir konumunda olan Şok marketleri. Müşterilerine bu alanda geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor.

Farklılaşmış iş modeli, “her gün düşük fiyat” politikası ve farklı formattaki kampanyalarıyla müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı