Aktüel ÜrünlerGenelSon Dakika

Şok Aktüel 17 – 20 Mart 2018 İndirimli Ürünler Kataloğu

Baharın gelmesi ile birlikte kampanyalarını döneme göre seçmeye başladı, hafta sonu kampanyalarını sürdüren Şok aktüel ürünleri beklentileri karşılayacak ürünlerden oluşuyor.

Dönemsel olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünleri seçmeyi sürdürüyor. Özellikle bahar mevsimine uygun ürünleri seçen Şok aktüel ürünleri kataloğunu altın haber olarak detaylıca inceliyoruz.

Şok 17 Mart 2018 aktüel kataloğunu sosyal medya kullanıcıları tarafından paylaşılmasından sonra tam anlamıyla gündeme oturdu. Muhteşem ürünleri ile dikkat çeken Şok 17 Mart Cumartesi hafta sonu kataloğunda hangi ürünler var? 17 Mart Şok kataloğunun detayları neler? Şok aktüel broşürü ile müşterilere hangi indirimli ürünler sunuluyor?

Sağladığı üstün cilt koruması ve sunduğu pürüzsüz tıraş ile bilinen, köpüklü veya kuru tıraş özelliği ile ferahlatıcı ıslak tıraş imkanı sunan, Aquatec özelliği sayesinde su geçirmezliği ile uzun süre kullanım için dayanıklı tasarımı ile dikkat çeken, 10 saatlik şarj ile 30 dakikadan fazla kullanım süresi sunan Philips AT610 Tıraş Makinesi 119 TL. 2 sene garantili CVS Saç Sakal Düzeltme Makinesi 22,50 TL. Sigorta, çocuk koruma ve yüksek akım halinde yangın çıkmasını engellemek gibi çok önemli özellikleri olan farklı renk seçeneklerine sahip s-link 5’li Akım Koruyuculu Priz 14,90 TL.

Kalitesi ile kendisini ispatlamış bir marka olan Cem Sahan Tava çeşitleri 16,90 TL. French Press 9,95 TL. Emaye Bakraç 29,90 TL. Verda Emaye Cezve 19,90 TL. Kızartma teli hediyeli Verda 21 cm Kızartma Tavası 19,90 TL.

Farklı renklerde Keramika Çerezlik 2,95 TL. Keramika Gondol 2,95 TL. Üçsan Plastikten Elegant Kare Saklama Kabı 6,95 TL. Üçsan Plastik’ten döner mekanizmalı Pratik Süzgeç 4,95 TL. Gokidy markalı Klasik Çek Bırak Arabaları.

Artış Şok aktüel ürünleri klasiği olan bugün ne pişirsem menüsünde sebze kızartması yapmanız için, patatesin kilosu 0,99 TL. Havucun kilosu 1,25 TL.

20 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olacak Şok hafta sonu kataloğunun yeni sayısında 25 TL ve Üzeri alışverişlere özel olarak kampanyalı fiyatlar ile müşterilere sunulan iki farklı ürün yer alıyor. Normal fiyatı 13,95 TL olan Colgate Max White One Diş Macunu sadece 6 TL. Normal değeri 14 TL civarında olan Namet 250gr Kangal Sucuk ise sadece 8 TL.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı