$ DOLAR → Alış: 5,07 / Satış: 5,09
€ EURO → Alış: 5,88 / Satış: 5,90

Simav Thkdan Okullara Defter Ve Boyama Kitabı

SİMAV THK ŞUBESİ OKULLARA DEFTER VE BOYAMA KİTABI DAĞITIYOR TÜRK HAVA KURUMU (THK) SİMAV ŞUBESİ TARAFINDAN, GÜLİZAR EREN İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNE 450 ADET DEFTER VE BOYAMA KİTABI DAĞITILDI

Simav Thkdan Okullara Defter Ve Boyama Kitabı
  • 14.11.2017 13:54:04
  • 117 kez okundu
  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Türk Hava Kurumu (THK) Simav Şubesi tarafından, Gülizar Eren İlkokulu öğrencilerine 450 adet defter ve boyama kitabı dağıtıldı.

İlk olarak merkez Gülizar Eren İlkokulu öğrencilerine toplam 450 adet defter ve boyama kitabı dağıtımı yapıldı.

THK Simav Şubesi’nin Fahri Başkanı Kaymakam Türker Çağatay Halim, Simav İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Şirikçi’nin de katıldığı defter ve boyama kitabı dağıtımında, öğrenciler Türk Hava Kurumuna teşekkür ettiler.

THK Başkanı Mehmet Aydın Uzun, merkez Gülizar Eren İlkokulunda 450 adet defter ve boyama kitabı dağıtımı ile başlatılan kırtasiye destek projesine, 2 bin 500 tane daha defter dağıtarak devam edeceklerini ifade etti.

Uzun, ”Türk Hava Kurumu, ülkemiz içinde ve ülke dışında, havadan yangın söndürme, hava ambulansı, model uçak kursları, yamaç paraşütü, pilot yetiştirme gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Havacılığı sevdirmek adına Simav’da ücretsiz yamaç paraşütü kursu düzenledik. Yeni eğitim ve öğretim yılında öğrencilerimizi unutmadık” dedi. (MEİ-EFE)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ