Genel

Sadakatsiz Son Bölümde Neler Oldu?

Sadakatsiz dizisi şu an için Kanal D'nin en çok izlenen dizisi olarak gündemde bulunuyor. Dizide aldatma hikayesine çocuk yönünden bakılıyor ve etkileyici bir hikaye yansıtılıyor.

Televizyon dizileri arasında farklı ve özel konusuyla Kanal D ekranlarında yayınlana Sadakatsiz son bölümüyle yine izleyenleri ekran başına kilitledi. Diziye bu hafta Volkan’ın Türkiye’ye dönüşüyle verdiği parti damga vurdu.

Sadakatsiz Dizisinin Konusu Ne?

Anne ve babası birdenbire ayrılan 17 yaşındaki gencin yaşadıkları ve arada kalma mücadelesi anlatılıyor. Annesinin kariyer sahibi bir doktor olması olayları farklı bir boyuta taşıyor. Kanal D izle tercihleriniz atasında bulunuyorsa Sadakatsiz dizisini tercih edebilirsiniz.

Sadakatsiz Dizisinde Yaşananlar

Dizi ilk bölümünden itibaren aldatma konusunu işlemesi bakımından gündem olmuştu. Dizinin son bölümünde; Volkan yeni eşi Derin ve bebeği Zeynep ile birlikte yeni evlerinde bir parti verir. Kariyer sahibi bir doktor olan Asya oğlunun bu partiye gittiğini öğrenir ve bir doktor arkadaşıyla bu partiye giderek oğlunu almak ister. Sadakatsiz konusu ve sevilen oyuncularıyla dizi tutkunlarına güzel dizi izlemenin keyfini yaşatıyor. Sadakatsiz dizisini Kanal D canlı izle tercihi yaparak web site üzerinden de izleyebilirsiniz.

Ali ise Asya’nın bu davranışından hiç memnun olmaz. Ali ile Asya bu konuyu birlikte konuşup atlatırlar ve yeni bir gün için plan yaparlar. Ancak Volkan onların birlikte plan yapmalarından hoşlanmıyor ve onların olduğu yere o da yeni eşi ve bebeğiyle giderek her fırsatta Asya’yı rahatsız ediyordur. Bu durum yeni eşi Derin’in de gözünden kaçmaz.

Asya’nın hala ona aşık olduğundan bahsederken oğlu Ali’ye ise kendisini hep haklı gösteriyordur. Dizinin son anlarında ise Asya’nın evinin camı kırılır ve Ali korktuğu için babası Volkan’a haber verir. Ali babasından o evde birlikte kalmalarını ister. Babası Volkan bu teklifi kabul eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı