Teknoloji

PUBG evreni içerisine yeni bir deneyim geliyor

PUBG yeni oyununu duyurudu fakat yeni oyun aynı evren üzerinde geçecek. PlayerUnknown’s Battlegrounds, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunu olan PUBG için bu yeni oyun, oyuncular tarafından merakla bekleniyor.

Oyunu geliştiren firma gerçekleştirdiği basın açıklamasında “Hikaye tarzında ve PUBG evreninin içinde bir deneyim.” olarak açıklamalarını yaptılar. Buna ek olarak Striking Distance‘ın CEO’su Glen Schofield: “Bir geliştirici olarak PUBG evrenindeki keşfetme özgürlüğü, beni her zaman heyecanlandırmıştır.

Tencent, oyunu zaman içerisinde fazla güncelleyip oyuncularına yeni özellikler sunmayı seviyor. Böylece oyuncuları daha çok aktif tutmaya çalışan firma, yeni hamlesiyle farklı bir oyun geliştiriyor. Striking Distance‘ın CEO’su, bu oyunun PUBG‘nin devamı gibi olmayacağını yalnızca aynı evrende geçeceğini belirtiyor. Henüz yapım aşamasında ve ismi belli olmayan bu oyunu Call of Duty ve Dead Space’in yapımcılarından biri olan ve Glen Schofield’ın CEO olarak devam ettirdiği bir firma yapıyor.

PUBG konusu; oyunda 100’e yakın oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı