DiziGündemYaşam

Netflix Youtube Rekorunu Stranger Things’le Kırdı

Stranger Things Netflix’in en popüler içeriklerinden birisi, Stranger Things 3. sezon fragmanı Youtube hesabı üzerinden yayınlayan platform Youtube üzerinde en çok izlenen içeriklerden birisine dönüştü. Bu durum dizinin 3. sezonunun ne kadar yoğun bir ilgi göreceğini açıklar nitelikte.

Stranger Things yapımı Netflix’in en çok ilgi gören ve en fazla seyredilen projelerinden biri olduğu bilinen bir gerçek. Fakat paylaşılan son fragman bu gerçeği bir kez daha kanıtlar nitelikte olduğu alikar. Paylaşılan detaylara bakılırsa Netflix’in YouTube hesabına yüklenen Stranger Things 3. sezon fragmanı çok kısa bir sürede 22 milyon izlenme sayısına ulaştı. Bu başarıyla birlikte bir anda Netflix’in YouTube üzerinden en fazla izlenen videosu konumuna geldi. Ayrıca bundan önceki birinci de yine Stranger Things’e ait bir paylaşım. Dizinin ikinci sezonu için paylaşılan fragman zamanında 19 milyon defa izlenmiş ve platform için önemli bir başarıya imza atmıştı. Özetle sevilen ve merakla beklenen dizi iki sezon fragmanıyla da zirveye oturmuş oldu. Bu durum da dizinin Netflix için ne kadar ön planda olduğunu bir kez daha net bir şekilde görülüyorr.

Diziyle ilgili bilinenlere bakarsak; büyük bir ilgiyle takip edilen ve ortaya çıkan her yeni detayla çok konuşulan Stranger Things üçüncü sezon bölümleriyle 4 Temmuz’da Netflix’te karşımıza çıkacak. Yani yeni bölüm bekleyişimiz çok uzun sürmeyecek. Bununla birlikte Stranger Things 3. sezon ne zaman sorusunun cevapları verilmiş oldu.

22 Milyon İzlenen Stranger Things 3 Fragmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı