DiziYaşam

Netflix dizileri arasına korku dizisi Chambers katıldı

Yıllık yüksek bütçesiyle neredeyse her hafta özel yapım içeriklerine yenisini ekleyen Netflix dizilerinide çeşitlendirmeyi sürdürüyor. Korku kategorisinde bir dizi ile abonelerine Chambers isimli korku dizisini sunuyor.

26 Nisan 2019 tarihinde ilk sezonu yayınlanacak olan Chambers duyurulduğunda büyük bir merak uyandırdı. Bu meraklanmanın sebebi dizinin oyuncu kadrosunda Uma Thurman isminin geçmesiydi. Uma Thurman’ın Chambers dizisinde yer alacağının haberi hayranları tarafından büyük meraka neden oldu ve sonunda o merak gideriliyor çok yakın bir zamanda tüm bölümleriyle korku severlere hitap edecek dizi yayınlanıyor.

Chambers Fragmanı

 

Sizinin ilk sezonunun 10 bölüme sahip olduğu belirtiliyor. Uma Thurman dizide kalp bağışını yapan kızın annesi Nancy’yi canlandırıyor. Dizinin başrolünü ise kalp naklini alan hasta Sasha rolündeki Sivan Alyra Rose üstleniyor. Rose ve Thurman’a başrolde Tony Goldwyn eşlik ediyor. Gizemli kurgusuyla kendine çeken dizi 26 Nisan’da hayli yoğun bir tarihte platformdaki yerini alacak.

Chambers Konusu

Kalp krizi geçiren genç bir kadın, hayatını kurtaran donör kalple ilgili gizeme aklını takar. Ancak donörünün ani ölümüyle ilgili gerçeği ortaya çıkarmaya yaklaştıkça, kalbin asıl sahibinin kimi tedirgin edici şeytani özelliklerini daha fazla sergilemeye başlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı