$ DOLAR → Alış: 5,07 / Satış: 5,09
€ EURO → Alış: 5,88 / Satış: 5,90

Modex akıllı sözleşme pazarına yönelik BlockEx ile ortaklık yapacak

Modex akıllı sözleşme pazarına yönelik BlockEx ile ortaklık yapacak
  • 30.11.2017 15:04:53
  • 150 kez okundu
  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Modex, akıllı sözleşme pazarına yönelik ICO ön satışının blok zinciri dijital varlık değişim hizmetlerinin önemli şirketlerinden BlockEx ile birlikte açılacak.

Modex, akıllı sözleşme pazarına yönelik ICO ön satışının blok zinciri dijital varlık değişim hizmetlerinin önemli şirketlerinden BlockEx ile birlikte açılacağını duyurdu.

Yapılan açıklamada, Modex, blok zinciri teknolojisinin global adaptasyonunu hızlandırabilmek amacıyla şirketler ve üretici geliştiricilerin giderek arttığı topluluk arasındaki boşluğu doldurmayı amaçladığı bildirildi. Ayrıca, Modex ICO projesi ile bireylere ve kurumlara gelişmiş hizmet kapsamı sağlamak amacıyla kilit kullanım örneklerini esas alan bir blok zinciri esaslı çözüm ekosistemi geliştirmeyi amaçlandığı kaydedildi.

Modex CEO’su Mihai Ivascu konu ile ilgili, “Ön satışı başlattığımız ve blok zinciri esaslı dijital varlıkların tüm yaşam döngüsünün yönetiminde piyasadaki en iyi firma olan BlockEx ile ortaklık yaptığımız için heyecanlıyız” dedi.

Ödemeler gibi karmaşık bir ortamdaki büyük değişiklikler dikkate alındığında blok zinciri teknolojisinin uygulanması, entegrasyon ve yüksek maliyet gibi bir takım zorlukları beraberinde getirdiğinin altını çizen Ivascu, “Blok zinciri teknolojisini uygulayan şirketler ve kurumlardaki kullanım örnekleri hızla artmaktadır ve her bir iyi uygulanan teknik çözüm, daha fazla şeffaflık ve güvenlikle birlikte daha hızlı, ucuz işlemlerin gerçekleştirilmesine olanak tanımaktadır” şeklinde konuştu.

BlockEx CEO’su Adam Leonard şirketinin Modex ile ortak olmasından memnuniyet duyduğunu söyleyerek, akıllı sözleşme pazarını finanse etmek ve gelişimine yardımcı olmak amacıyla Modex ile kurdukları ekibin gerçekten heyecan verici olduğunu kaydetti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ