GündemKamu Personel İlanlarSon Dakika

Metro marketleri farklı lokasyonlara personel alımı yapacak

Şirketlerin toptan alışverişi konsepti ile yola çıkan Dünya markası olan Metro mağazaları, sadece şirketler için değil bireysel kullanımlar içinde çok tercih edilen marketler arasındaki yerini alıyor. Personel ihtiyacı için dönemsel olarak ilanlar açan marketler zincirinin alımlar konusundaki ilanları altın haber olarak takip ederek okurlarımıza paylaşıyoruz.

Hangi pozisyonlar için alımlar gerçekleştirileceği, personellerde aranan şartların neler olduğuna dair detaylar neler? 25 civarı ülkede 800’e yakın mağaza ile hizmet göstermekte olan METRO Cash & Carry Türkiye operasyonlarında 110 bin çalışanı ile ortalama dünya geneli 25 milyon müşteriye hizmet vermekte, yatırımlarını da giderek artırmaktadır.

Uluslararası yapı, çeşitlilik ile yüksek seviyede kültürlerarası iş yönetme becerisi kültürümüzün doğasında olan marketler zinciri, Metro Türkiye de 20 şehirde 36 mağazası 4500’den fazla çalışanı ile 1 milyondan fazla profesyonel müşterisi ile sektörün öncüsü konumunda yer alıyor.

Hangi pozisyonlara, hangi şehirlere alım yapılıyor?

Tercihen lise mezunu, Tercihen kasa tecrübesi bulunan, Ayakta çalışabilecek, Takım çalışmasına önem veren, Dikkatli ve özenli çalışan, İstanbul Anadolu yakasına müşteri hizmetleri elemanı. İzmir için market elemanı. İstanbul avrupa yakası için, Trade Marketing & CRM Executive. Reyon elemanı, balık reyon elemanı, kasap, kasiyer, balık kategori müdürü gibi birçok ilaı yer alıyor. http://www.kariyer.net/firma-profil/metro-cash-carry-turkiye-1139-1513 diğer bütün ilanlara göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı