$ DOLAR → Alış: 5,07 / Satış: 5,09
€ EURO → Alış: 5,88 / Satış: 5,90

Menteşe İMKB’de ‘Bilim Şenliği’

MUĞLA’NIN MENTEŞE İLÇESİNDE İMKB İLK-ORTAOKULUNDA OKUL YÖNETİMİ VE ÜNİVERSİTE İŞBİRLİĞİNDE ‘BİLİM ŞENLİĞİ’ DÜZENLENDİ.

Menteşe İMKB’de ‘Bilim Şenliği’
  • 18.01.2018 12:31:53
  • 157 kez okundu
  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Menteşe İMKB İlk-Ortaokulunda gerçekleşen ‘Bilim Şenliği’ büyük ilgi gördü. Okul Müdürü Hesna Bahar, Fen Bilimleri Öğretmeni Yusuf Karademir ve MSKÜ Fen Fakültesi Dekanlığı işbirliğinde gerçekleşen Bilim Şenliğine katılım ve ilgi oldukça fazlaydı.

Şenliğe, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Garnizon Komutanı Gürcan Özdilek, Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şen, Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ozan Bahar, MSKÜ Fen Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Neşe Kavasoğlu’nun katıldığı Bilim Şenliğinde Menteşe ilçesinde bulunan okulların yönetici, öğretmen ve öğrencileri Bilim Şenliğini gezerek etkinlikleri izlediler.

MSKÜ Fen Fakültesi Biyoloji, İstatistik, Fizik, Kimya, Matematik, Moleküler Bölümlerinin etkinlikleri; bölümleri temsil eden öğretim elemanları tarafından öğrenci, öğretmen ve diğer katılımcılara uygulamalı olarak gösterildi. Gün boyunca devam eden şenlikte birçok ziyaretçi katılma fırsatını yakaladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Şen, özellikle bu tür bilim şenliklerinin düzenlenmesinin hem işbirliğini desteklediğini hem de öğrenci, öğretmen ve diğer ziyaretçilere çok yararlı olduğunu belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ