Genel

Masumlar Apartmanı Son Bölümde Neler Oldu?

Farklı karakterleri ve alışılmışın dışında bir yaşam öyküsüne yer veren dizinin 14. bölümü 15 Aralık'ta yayınlandı.

Son bölümde yine sevenlerini ekran karşısında toplayan dizi; psikolojik sorunları olan abla Safiye, kız kardeş Gülben ve kendini ailesinin iyi olması için adayan erkek kardeş Han’ın sıra dışı yaşam hikayesini konu alıyor. TRT 1 ekranlarında her salı akşamı 20.00’de yayınlanan Masumlar Apartmanı adlı dizi sıra dışı konusuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Masumlar Apartmanı Son Bölüm Özeti

Salı günleri TRT 1 canlı yayınlanan dizi Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar merak ediliyor. Han (Birkan Sokullu), geçmişine ait bir sırrı Naci (Tansel Öngel) Hoca’nın bildiğini öğrenir. Bu durum Naci Hoca’ya karşı daha da bilenmesine neden olur. sağlar. Esat (Uğur Uzunel)’tı sevmekten vazgeçen Gülben (Merve Dizdar) yeni heyecanlar içerisindedir.

İnci (Farah Zeynep Abdullah), dedesi Memduh (Atilla Şendil)’un taksi şoförlüğü yaptığını öğrenir. Bu duruma içerlenen İnci, herkesten gizli radikal bir karar alır. Fakat Han İnci’nin bir şeyler gizlendiğini fark eder ve onu takibe başlar.

Takip sırasında gördüğü her şeyi yanlış anlar ve iş çıkılmaz bir hal alır. Çöp evin yanması yeni sırların ortaya çıkmasına neden olur. Bu sır en çok Safiye’yi etkiler ve karma karışık duygular içerisine girer. Naci hakkında yeni bir şey öğrenir ve yıllardır sakındığı o adımı atmaya karar verir.

Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm

22 Aralık akşamı TRT 1 izle ile ekran karşısına çıkacak Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Yeni bölümün fragmanı henüz yayınlanmamış olsa da dizi analistleri ilerleyen bölümler için olacakları değerlendiriyor. Yeni bölümlerde Safiye’nin geçmişiyle yüzleşmesi devam edecek. İnci ile Han’ın evliliği tehlikeye girerken Esat ile Esra arasında bir şeyler yaşanıyor. Yalnızlaşan Neriman kendini herkesten uzaklaştırıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı