Genel

Masterchef Son 5 İçinden Bu Hafta Kim Elenecek?

Yoğun ilgi gören Masterchef ilgiyle takip edilmektedir. Masterchef birincisi yarışmanın son günü canlı yayında belirlenecektir. Böylece 2020 Masterchef seçilecektir.

Masterchef, özellikle son zamanlarda oldukça popüler olan bir televizyon programıdır. Programı formatında yemek yarışması vardır. Tv8 kanalının en çok izlenen yarışması olarak karşımıza çıkmaktadır. Programın son eleme haftasına yaklaşması ile birlikte eleme heyecanı daha da artmaktadır. Son beş yarışmacıdan bir kişinin elenmesinin ardından geriye dört finalist kalacaktır. Ardından bu finalistlerin özel şef önlükleri verilecektir. Böylece rekabet daha da artacak ve Masterchef birincisi belirlenecektir.

Masterchef Yarışmasında Son Beş İçinde Olan İsimler

Masterchef oldukça fazla izlenme rekoruna sahip olan bir programdır. Hem Tv8 canlı yayını üzerinden hem de sosyal platformlar üzerinden en çok takip edilen yarışma programı olarak karşımıza çıkmaktadır. Yarışmada 5 kişi içerisinden bir kişi daha elenmesi sonucunda 4 finalistle birlikte final haftası yaşanılacaktır. Masrerchef son beş içinde olan yarışmacılar Barbaros, Serhat, Emir, Eray ve Özgül’dür. Bu son beş kişi arasından eleme potasına gidecek olan kişiler yine yarışma yoluyla seçilir. Elenecek olan kişi 20.12.2020 tarihinde belirlenecektir.

Masterchef Eleme Potasında Olan Kişiler

Masterchef final haftasına yaklaşması üzerine heyecan gittikçe artmıştır. 18.12.2020 tarihinde Masterchef programında eleme potasında olay 3 aday vardır. Bu isimler Barbaros, Eray ve Serhat’tır. 20.12.2020 tarihli Masterchef yayınında bu hafta elenecek olan isim belirlenecektir. Bu isimlere son bir kişi daha belirlendikten sonra gidecek isim belli olacaktır. Final haftası oyununda kalan 4 kişi arasından bir kişi Masterchef olarak seçilecektir. Son final gününü canlı olarak izlemek isteyen izleyiciler Tv8 kanalını açabilir ya da internet üzerinden Tv8 izle ile canlı olarak izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı