DiziYaşam

Lucifer merakla beklenen 4. sezon fragmanı izle!

Geçtiğimiz günlerde Lucifer oyuncularının yer aldığı bir video Netflix tarafından paylaşılmıştı, videoda 4. sezon hikayesi hakkında kısa ipuçları verilmişti mesela Hava karakterinin olduğu ve ilk insanların yer aldığı bir sezon bizi bekliyor olacak gibi.

Bugün ise Netflix sabırsızlıkla beklenen 4. sezon fragmanını yayınladı fragmanı sonuna kadar izlediğimizde ise 8 Mayıs tarihi karşımıza çıkıyor 8 Mayıs çok kısa bir zaman dilimi olması Lucifer hayranlarını heyecanlandırmış olmalı. Fox kanalındayken neredeyse her mevsim her hafta izleyebildiğimiz bu güzel diziyi 10 bölüm izlemek ne kadar sevenlerini kesecek orasıda meçhul bir durumda.

Daha önce ilk üç sezonunu Fox kanalı çatısı altında tamamladıktan sonra Fox’un Lucifer 4. sezon bölümlerini iptal etme kararıyla beraber imza kampanyası oluşturan hayranların yardımına Netflix koşmuş ve diziyi satın alarak platforma dahil etmişti. Haziran 2018’de müjdelenen bu haber sonrası yeni sezonla ilgili detaylar konusunda Netflix sessizliğini korumuştu.

Lucifer 4. Sezon İlk Fragmanı

Önceki günlerde ise platform Lucifer 4. sezon için ilk tanıtımı yayınlamış ve Havva karakterinin diziye dahil olduğunu duyurmuştu. Hala çekimi devam ediyormuş gibi bir hava verilen dizi içinse çıkış tarihi açıklanmamıştı. Yayınlanan yeni kısa fragman ise diziyle ilgili hiç detay vermiyor ancak çıkış tarihini müjdeliyor. Lucifer, beklediğimizden de erken yayına girmeye hazırlanıyor.

Önceki tanıtımla ilgili video ise buradan ulaşabilirsiniz: https://www.altin.net.tr/lucifer-dizisi-hayranlarina-netflix-suprizi-ilk-video-yayinlandi-193117

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı