DiziYaşam

Lucifer dizisi hayranlarına Netflix süprizi ilk video yayınlandı

Fox tv dizisi olarak karşımıza çıkan Lucifer dünya geneli bir izleyici kitlesine ulaşarak büyük bir başarı yakaladı. Fakat dizi Fox tarafından son sezonda yeterli seviyede görülmeyerek iptal edildi, bu kararın ardından Lucifer dizisi hayranları bir kampanya başlatarak milyonlarca imza topladı bununla birlikte dizideki potansiyeli farkeden Netflix diziyi kendi özel yapımları arasında katarak hayranlarını sevindirdi.

Tarih konusunda henüz açıklama yapmayan Lucifer 4. sezon tanıtımı Chloe Decker rolündeki Lauren German ve ekibe yeni katılan Inbar Lavi ile yapılıyor. Lavi dizide Havva rolünde yer alacağını videoda bahsetiyor. Yeni sezona ait bölümlerin Netflix’e gelmesinden ne kadar memnun olduğunu belirten ikiliye ise elbette dizinin başrolü Tom Ellis katılıyor. Netflix’te ne kadar evinde hissettiğinden bahseden Ellis, hayranlara bir kez daha teşekkür ediyor.

Ellis yeni sezonla ilgili ona en sık sorulan sorulardan birini yanıtlamayı da ihmal etmiyor. “İnsanlar bana sosyal medyadan sık sık ‘Dizi Netflix’e geçtiği için değişim geçirecek mi?’ diye soruyordu. Buna her zaman cevabım hayır. Pek sayılmaz.” diyen Ellis bu sezon kendisinin daha cüretkar sahneleri olacağını da eklemeden geçmiyor çevrimiçi platformlarda TV‘ye daha oranla cesur sahnelerin yer aldığını unutmayalım. Çekimlerin de devam ettiğini ima eden bu tanıtım sonrası hayranlar ise yayın tarihi sorgularına başlamış durumda. Ancak Netflix’in bunu hemen açıklamaya pek niyeti yok gibi. Şimdilik ne yazık ki yeni sezon için biraz daha sabretmemiz gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı