DiziManşetYaşam

La Casa De Papel 3. Sezon ne zaman sorusu yanıt buldu

Adını Netflix ile duyuran İspanya yapımı olan birçok ülkede beğenilerek izlenen La Casa De Papel ilginç konusu ile izleyicilerinin beğenisini kazanmıştı. 2 sezon yayınlanmış olan diziden sevindirici haber geldi sabırsızlıkla beklenen dizinin 3. sezon yayın tarihi belli oldu. Yeni sezon için sıcak günler La Casa De Papel sevenlerini bekliyor.

Çevrimiçi platform Netflix’de özel yapım olarak yayınlanacak olan 3. sezon Fragmanıyla birlikte tarihi duyuruldu. La Casa De Papel 3. sezon 1. bölümü 19 Temmuz 2019 tarihinde yayınlanacak. Yaz ayının dahada güzel geçeceğini düşündüren bu haber bütün dizi severleri memnun etmiş gibi.

Lasa Casa De Papel’in konusu

Bilmeyenler için La Casa De Papel dizisinin konusu; Profesör lakabıyla bilinen gizemli bir adam yüzyılın en büyük soygununu yapmaya karar verir. Profesör ince eleyip sık dokuyarak ülkenin dört bir yanından kendi alanlarında ünlü kişilerden oluşan bir ekip toplar. Kusursuz bir plan için beş ay yeterlidir. Bu beş ayı eve kapanarak, her ihtimali ölçerek, tartarak, planlayarak ve ek planlar yaparak geçirirler. Süre dolduğunda ise ellerinde kusursuza yakın bir plan vardır. Ancak unuttukları bir şey vardır, bir soygunun başarıya ulaşması için kusursuza yakın bir plan kadar ekip de kusursuz olmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı