ManşetTeknoloji

La Casa de Papel 3. Sezon Hangi Tarihte Başlıyor? Netflix Türkiye Açıkladı

Netflix uluslarası olarak yayına açtığı dizi, İspanyol soygun dizisi La Casa de Papel’in 3. sezonunun ne zaman yayınlanacağı resmi sosyal medya hesaplarından takipçilerine duyuruldu.

Her ortamda en çok tartışılan dizilerden olmayı başaran La Casa de Papel’in 3. sezon tarihi Netflix’in resmi Twitter hesabından açıklandı. Dizi oyuncularının yer aldığı bir videoyla açıklanan yeni sezon tarihi, 2019 olarak belirtildi. Normalde İspanya’da tek parti halinde yayınlanan diziyi ikiye bölüp iki sezon şeklinde yayınlayan Netflix, 3. sezonu direkt kendilerinin yapacağının da haberini duyurmuş oldu.

La Casa de Papel, 2019’da dizi oyuncularının açıklamalarına göre “Sadece Netflix” üzerinde yer alacak. Soygunun henüz tamamlanmadığını belirten dizi oyuncuları, yeni sezonun akıbetini merak edenlerede bazı cevapları verdi.

“Senin de bizimle aynı şeyi beklediğini biliyoruz. Ve bize katılmak isteyen olur mu bilmek istiyoruz. Çünkü tarihin en büyük soygunu henüz bitmedi. 3. kısım geliyor ve sadece Netflix’te… Bu soygunu soluksuz izleyeceksiniz” diyen La Casa de Papel oyuncuları, izleyicilere de uzun süredir beklenen müjdeli haberi verdi.

Alex Pina tarafından İspanya’da yaratılan bir soygun dizisi olan La Casa de Papel, 2 Mayıs’ta yayınladığı ilk bölümüyle başta İspanya’da, OTT dijital platformlarından Netflix’te yayınlandıktan sonra ise tüm dünyada büyük ses getirmişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı