GündemKamu Personel İlanlarSon Dakika

İş Bankası Memur Alımı Başvurusu Son Gün 11 Mart 2018

Geçtiğimiz günlerde duyurusunu yaptığımız İş Bankası memur alımlarında başvuru süresinin son gününe geldik, genellikle İstanbul’da istihdam edilecek personeller için başvuru tarihinde son gün 11 Mart 2018.

Türkiye’nin önemli bankalarından birisi olan İş Bankası, ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için personel alımlarını kendi bünyesinde hazırladığı sınavlar ile gerçekleştirmekte. Başvuru tarihinden sonra sınav tarihi ne zaman? Hangi tarihte sınav gerçekleşecek? Sorularının cevaplarını altın haber olarak araştırıyoruz.

Başvuruların tamamlamasından sonra sınav tarihi olarak 19 Mart 2018 tarihi belirleyen İş Bankası, geçtiğimiz günlerde yayımlamış olduğu ilana göre İstanbul ili için memur alacağını açıklamış, alım başvuruları başlamıştı. Fakat artık başvurularda son günlere gelindi ve adaylar en geç 11 Mart 2018 tarihine kadar başvuru yapmaları için belirlenen tarih. Başvurular sadece İş Bankası İnternet sayfası üzerinden cv.isbank.com.tr adresindeki İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılacaktır.

Başvuru için adaylarda aranan genel şartlar neler?

İş Bankası memur alım ilanına başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, İstanbul il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilişkisi bulunmamak, Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret alanlarındaki bölümlerinden mezun olmuş olmak, Sağlık durumu açısından görevini yapmasına engel olabilecek sağlık problemi bulunmamak, Herhangi bir kurum veya kuruluş üzerinde mecburi hizmet şartı olmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Daha önce banka tarafından yapılan Operasyon Destek Personeli Memur, Operasyon elemanı ve Çağrı merkezi sınavlarından mülakat aşamasında elenmemiş olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak ve Sınav tarihi itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak şartları aranacaktır.

Türkiye İş Bankası ve diğer özel, kamu kurumlarına ait ilanları okurlarımız için takip etmeye devam ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı