$ DOLAR → Alış: 5,07 / Satış: 5,09
€ EURO → Alış: 5,88 / Satış: 5,90

İş Bankası İstanbul’da görevlendirilecek memur alımı yapıyor

İş Bankası İstanbul’da görevlendirilecek memur alımı yapıyor
  • 28.02.2018 12:00:27
  • 337 kez okundu
  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Türkiye’nin köklü bankalarından olan İş Bankası bünyesinde İstanbul’da görev yapabilecek memur personel alımı yapılacağına dair bir duyuru yayınlandı. Alımla alakalı detayları Altın haber olarak detaylıca inceliyoruz. Memur alımının ne zaman yapılacağı ise haberimizin detayında.

İstanbul’da yer alan genel müdürlükte gerçekleştirilecek memur alımı olduğunu düşündüğümüz İş Bankası, tüm şehirlerde hatta çeşitli Dünya ülkelerinde yer alan şubeleri ile ülkemizin güzide bankalarında bir tanesi konumunda, her dönem açıkladığı karlılık oranları ile bunu her dönem kanıtlamayı başarıyor.

Buna göre İş Bankası İstanbul’da bulunan Şube ve Genel Müdürülüğü bölümlerinde görevlendirmek üzere yapacağı Memur Alımı sınavı sonucuna göre memur alımı yapacak. Adaylar başvurularına başlayabilirler. Buna göre son başvuru tarihine kadar yapılan başvurular incelemeye alınacak ve başvuru sonucuna göre sadece uygun görülen adaylara davet gönderilecektir.

İş Bankası alım yapacağı memur kadrosu için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Erkek adaylar için sınavın yapılacak tarih itibari ile askerliğini tamamlamış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Üniversitelerin ilgili 4 yıllık bölümlerinden mezun olmuş olmak, Sınavın yapılacağı tarih itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak, Sağlık açısından görevini Türkiye’nin her yerinde yapmasına engel olacak herhangi bir durumu olmamak, Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak, Daha önce İş Bankası tarafından yapılan Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat aşamasında elenmemiş olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak ve Herhangi bir kurum veya kuruluşa mecburi hizmet şartı olmamak niteliklerini taşıyan adaylar başvuru yapabilecek.

Başvuru Tarihi

İş Bankası memur alımı başvuruları ilanın yayımlanmasının ardından başlamış olup en geç 11 Mart 2018 tarihine kadar devam edecektir. Buna göre başvurusunu yapan adaylar 19 Mart 2018 tarihi ve izleyen günlerde sınava davet edileceklerdir. Başvurular sadece İş Bankası resmi sitesi olan cv.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Paneli üzerinden yapılabilecektir. Ayrıca sınav ile ilgili tüm duyurularda bu adres üzerinden takip edecektir. Sınav hakkında geniş bilgi ise https://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Documents/TisbankasiistanbulMemurAl%C4%B1mSinaviBrosuru.pdf adresinden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ