DiziYaşam

Hercai dizisi 4. bölüm son fragmanı izle

Başladığı günden bu yana çok konuşulan Hercai dizisi ATV kanalında yayın hayatına başlayalı 3 bölüm oldu. Bir çok tartışmanında yaşandığı dizide özellikle bölge halkının şikayetçi olduğu dedikoduları ortaya atıldı. Yayınlanan Hercai 3. bölüm sonrasında 4. bölüme ait son fragmanıda yayınlayan ATV dizisi beğenilmeye devam edecek mi?

5 Nisan 2019 Cuma günü ATV kanalında ekrana gelecek olan Hercai Dizisi Yeni 4. Bölüm Fragmanı (Kısa Özeti) ile birlikte dizi severlerle paylaşıyoruz. Hercai dizisinin yeni bölümünde Reyyan Miran’ın silahını eline alır ve gözünü kırpmadan Miranı vurur. Yaşanan beklenmedik vurulma anında Miran yere düşerken Reyyan tetiğe nasıl bastığını bile anlamadan katil olmanın korkusu endişesi ve vicdan azabıyla karşı karşıya kalır. Miranın kendisini kulübede terkedip yanarak öldüğünü zannetmesi gibi şimdi de Reyyan Miranın öleceğini düşünüp içi parçalanır.

Miran köprüden kendini bıraktıktan sonra Reyyan’ın hemen ardından nehire atlamış ve onu boğulmaktan son anda kurtarıp karaya çıkarmıştı. Fakat Reyyan’ın Mirana olan kin ve nefreti o kadar fazladır ki onu kalbinden vurup öldürmekte hiç tereddüt etmez. Fakat Miranın ölmemesi lazım, nedeni ise Miranın öğrenmesi gereken çok şey vardır. Miran daha Reyyan’ın bir Şadoğlu olmadığını öğrenecek ve onun masumluğunu farkedecek. Miran daha anne ve babasının gerçek ölüm nedenini öğrenecek ve boş yere yıllarca kin ve nefret ettiğinin . farkına varacak.

Reyyan’a tüm yaptıklarından dolayı Miran daha fazla pişman olacak

B ölümde Reyyan’ın da öğrenecekleri var elbette. Üvey evlat olduğunu öğrenecek, Hazarın gerçek babası olmadığını, aileden neden dışlandığını öğrenecek. Miran ile yaptığı Evliliğin sahte olduğunu öğrenecek, Gönül ile Miran’ın evli olduğunu öğrenecek.

Önceki bölümde Miranın yayınlanmayan bazı sahnelerini de sizlere sunmak istedik. Hercai Dizisi Yeni 4. Bölüm de yayınlanmayan sahneleri de buraya ekleyeceğiz. Hercai Dizisi Yeni 4. Bölüm 2. Fragmanı yani son fragmanıyla birlikte dizi severlerin karşısına çıkıyor. 5 Nisan Cuma günü heyecan verici bir Hercai 4. bölüm izlenecek gibi duruyor.

Hercai 4. bölüm son fragmanı

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı