GenelGündemKamu Personel İlanlarSon Dakika

Halkbank 1300 memur alımı yapacağını duyurdu

Türkiye’nin köklü bankalarından olan Halkbank bünyesinde memur personel alımı yapılacağına dair bir duyuru yayınlandı. Alımla alakalı detayları Altın haber olarak detaylıca inceliyoruz. Memur alımının ne zaman yapılacağı ise haberimizin detayında.

Tüm bölgelerde yer alan şubelerine gerçekleştirilecek olduğunu düşündüğümüz Halkbank, tüm şehirlerde hatta çeşitli Dünya ülkelerinde yer alan şubeleri ile ülkemizin güzide bankalarında birtanesi konumunda, her dönem açıkladığı karlılık oranları ile bunu her dönem kanıtlamayı başarıyor.

Düşük faiz oranları konusunda müşteriye yönelik önemli çalışmaları bulunan Halkbank büyüme oranını her geçen çeyrekte artırmaya devam etmekte olup yeni yatırımlarını da sürdürmektedir.

Türkiye’nin dört bir yanında şubeleri bulunan Halkbank açık olduğunu tespit ettiği pozisyonlaar için yeni banka memuru alımları gerçekleştirmektedir. Geçtiğimiz senelerde yüklü personel alımları yapan Halkbank’ın bu sene de memur alımı yapması beklenirken yapılan açıklama da bin 300 banka memuru alımı yapılacağı öğrenildi.

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan tarafından kamuoyuna çok önemli açıklamalar yapılarak Halkbank’ın büyüme oranları hakkında bilgiler verildi ve Halkbank için yenilenme yılı olduğunu dile getiren Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan Halkbank’ın bin 300 banka memuru alımı yapacağını da açıkladı.

Ancak yapılan açıklama da ilk aşama için bin 300 banka memuru alınacağı söylendi yani 2018 yılı içerisinde en az bin 300 kişilik bir alım bekleniyor. İlanın ne zaman yayımlanacağı hakkında henüz bilgi yok fakat pozisyonların tespit edilmesinden sonra Halkbank’ın bin 300 banka memuru alımı ilanının kamuoyuna duyurulması ön görülmektedir. Yapılacak olan duyuruyu yakından takip ederek okurlarımıza hızlı bir şekilde duyuracağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı