DiziGündemYaşam

Halka Dizisi Netflix’lemi Yola Devam Edecek

TRT1’de yayınlanan Halka dizisi yayınlanan her bölümüyle izleyici kitlesini arttırıyor fakat çok ciddi bir iddaa ortaya atıldı sevilen dizi sezon sonu TRT1 ile devam etmeyecek. Dizinin en çok beğenilme sebebi konuların hızlı akması ve ortalama 2 saat bölüm süresinde izleyicisine dolu dolu bir deneyim yaşatması. Popülaritesi her bölüm yükselen bir dizinin Netflix ile anlaştığı yönünde dedikodular ortalıkta çokça bahsedilmekte.

HENÜZ BİR AÇIKLAMA YAPILMADI
Dizinin bu sezon final yapacağı, yeni sezonda ekranda olmayacağı ise sosyal medyada çok konuşuldu. İddialar üzerine TRT’den ya da yapımcıdan resmi bir açıklama henüz gelmedi. Yine gelen son bilgilere göre dizinin kaderini önümüzdeki 3 bölüm belirleyecek.

Halka

İki genç adam, iki farklı insan, iki kurban, bambaşka yerlerden gelip, yan yana durarak, inat ve öfkeyle,  kader sandıkları, tesadüf saydıkları bir kumpasla savaşıyorlar. Uzakta kalan ve uzayıp gelen bir geçmişin peşine düşüyorlar.  Eski defterlerin, kirli davaların, büyük ve küçük yalanların hesabını soruyorlar. Mafyanın, paranın,  entrikanın konuştuğu ve sustuğu bir hayatın içinde sürükleniyorlar.
Halka, aksiyonu bol bir serüvenin, karanlık bir dünyanın hikayesi.
Kanayan ve kanadıkça acıtan bir mazi. Kaan ve Cihangir’in yeryüzünden intikamı…

Halka, polisiye trüklerini kullanan, tempolu, serüven temalı bir tv dizisidir. Halka ismi, üç halka simgesiyle bilinen bir suç şebekesinden gelmektedir. Halka’nın en temel özelliği, her bölümde artan muammalı temposu ve klasik mafya anlatılarının aksine kadınların güçlü olduğu, yönetip yönlendirdiği bir karakter içeriği taşımasıdır. Hikaye’nin kahramanları Halka’nın mağdurları olduklarını öğrenerek, örgütle mücadeleye girişen Kaan ve Cihangir’dir.

Halka Tanıtım Fragmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı