DiziManşetYaşam

Hakan Muhafız 2. sezon fragman izle! Hakan Muhafız ne zaman başlıyor

Çevrim içi yayın platformu Netflix Türkiye’de yatırım yaptığı ilk yapım olma özelliği bulunan Hakan Muhafız çok fazla eleştirilmişti. Aynı zamanda birçok kişi yapımı beğenerek 2. sezonu sabırsızlıkla beklemeye başlamıştı. Netflix yönetimi ilk sezonda yaşananlardan oldukça memnun kaldı ki 2. sezon anında onaylandı hatta çekimlerine bile başlanmıştı.

Sabırsızlıkla beklenen Hakan: Muhafız’ın 2. yeni sezon yayın tarihi Netflix tarafından paylaşılan video ile duyuruldu. Dizinin yeni sezonu 26 Nisan’da sevenleriyle buluşacak.

Hakan: Muhafız hakkında

Hakan: Muhafız (Global isim: The Protector), 14 Aralık 2018 tarihinde yayınlanmaya başlayan Netflix yapımı dramatik, fantastik, aksiyon ve bilimkurgu türündeki Türk süper kahraman dizisidir. Yazar, Nilüfer İpek Gökdel’in Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi adlı eserden uyarlanan dizinin yönetici yapımcılığı Onur Güvenatam, Jason George, Özge Bağdatlıoğlu ve Binnur Karaevli tarafından gerçekleştirildi. Dizinin başrol kadrosunda Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Okan Yalabık yer almaktadır.

Dizinin konusu

Genç bir delikanlı olan Hakan’ın İstanbul’da sıradan basit bir yaşantısı vardır. Fakat ona verilen kutsal bir görev Hakan’ı 15 milyonluk şehirde yaşayan herkesten daha farklı bir konuma sürükler. Şehir tarihten gelen gizemli ölümsüzlerin tehdidi altındadır. Hakan hiç hazır olmasa da ölümsüzleri durdurup şehri kurtarmak zorunda kalmıştır. İstanbul’un son muhafızı olma vazifesini üstlenen Hakan görevini yerine getirebilme mücadelesi dizinin 1. sezonun konusunu oluşturuyor.

2. Sezon beklentileri

İlk sezonuyla olumlu, olumsuz birçok eleştirinin merkezinde yer alan dizi, çok yakında ikinci sezonuyla yeniden karşımıza çıkıyor. Üçüncü ve dördüncü sezonların onayı da alan dizinin yeni sezonuna dair ilk fragmanda Cüneyt Arkın yer almıştı. 2. Sezonda dirilen ölümsüzlerle mücadeleyle geçecek gibi duruyor.

Hakan: Muhafız 2. sezon fragmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı