DiziManşetYaşam

Game of Thrones tüyleri diken diken eden 8. Sezon fragmanı izle

Final sezonunun yaklaşmasıyla birlikte seri bir şekilde yayınlanan fragmanlarla dizi sevenleri merak içerisinde tutmayı iyi bir şekilde başaran HBO yayınladığı yeni fragmanla birlikte teorisyenleri tekrar ortaya çıkarmayı planlıyor gibi.

Kış yarını hedef alan fragmanda savaş sonrası Kış yarında yaşanan büyük kayıpların habercisi olarak bom boş bir Kış yarını bizlere gösteriyor. Ak Gezenler ile insanlar arasında yaşanacak olan savaş Yedi Krallık’ın geleceğini de belirleyecek. Daenerys Targaryen’in kalan iki ejderhasıyla beraber Kışyarı’na gelmesi sonrası Cersei’nin de onlara destek vereceğini düşünerek yeni bir plan yapmaya başlayacak olan kahramanlarımız, ölümcül tehlike karşısında son bir atağa geçecek gibi. Jon Snow’un komutayı üstleneceği bu savaşta ise Arya Stark’ın da aktif olarak yer alması tahmin ediliyor.

Fakat dizinin en kritik bölümlerinden biri olan 8. sezon üçüncü bölüm sonrası Kış yarı nasıl görünecek? HBO kısa bir video ile b u durumu özet geçiyor. Tanıtımın sonu ise Jon Snow’un karlara saplanmış kılıcıyla bitiyor. Kılıcın arkasında ise yürüyen bir insan figürü farketiliyor. Ancak Night King mi, Jon Snow mu yoksa bir başkası mı seçmek biraz zor oluyor. Şunu hatırlatmakta fayda HBO dizide yer almayan yada yaşanmayan konularda Game of Thrones için böyle fragmanlar yayınlamayı seviyor, yani bu yayınlanan fragmanın sadece heyecan yaratmak için olması muhtemel gibi görülüyor.

Game of Thrones yeni 8. bölüm fragmanı izle

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı