DiziYaşam

Game of Thrones için sayılı günler kaldı meraklı bekleyiş sürüyor

14 Nisan 2019 Pazar günü yayınlanacak olan Game of Thrones 8. sezon için büyük bekleyiş sürüyor. Dizinin son sezonu olduğu içinde dünya geneli bir merak söz konusu.

Game of Thrones 8. sezon konusunda ise yeni fotoğraflar paylaşılmaya devam ediyor. Neredeyse tüm bilboardlar üzerinden reklamı yapılmaya başlanan dizi büyük ilgiyi üzerinde topluyor.

Gelelim Game of Thrones 8. sezon yeni fragmanına; büyük savaştan bazı görüntülerin de yer aldığı fragmanda Beric Dondarrion ve alev alan kılıcı da kendini gösteriyor. Jon ve Daenerys arasında da olası bir ters düşmenin işaretini veren fragmanda Davos, Tyrion ve Varys’in ejderhaların uçuşuna baktığı sahne yer alıyor. İlgili sahne ise akıllara “Acaba Jon ve Daenerys birlikte ejderha mı sürecek?” sorusunu yeniden akıllara getiriyor. Üçlünün daha önce ejderhalarla epey vakit geçirdiği düşünülünce bu şaşkın seyir bir ihtimal Jon’un ejderha süreceği teorisini güçlendiriyor.

Dizi belgeselle son bulakacak

HBO kanalının yaptığı belgesel açıklaması ise; The Last Watch çamurun ve kanın derinliklerine dalarak Westeros’un bu fantastik dünyasını yaratırken ortaya çıkan göz yaşı ve zaferi gözler önüne seriyor.” Hayli zorlu hava şartlarında çalışan ekip üyelerinden edinilen yorumlara, kısacık teslim tarihlerine ve spoilerlara aç bir hayran kitlesine kadar etkileyici bir belgesel geliyor. “Dizinin yapımı” odaklı belgesellerden çok daha fazlasını sunacağı belirtilen bu 2 saatlik yapım için “Komik, kalp krıcı bir hikaye samimiyetle anlatılıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı