DiziManşetYaşam

Game of Thrones 8. sezon yaklaştıkça yeni teoriler üretiliyor

8. sezon yaklaştıkça efsane dizi Game of Thrones hakkında yeni teoriler üretilmeyede tam gaz devam ediliyor, yeni yayınlanan fotoğraflarla birlikte yeni teorilerin üretildiği 8. sezon final sezonunda neler izleyeceğiz hep birlikte göreceğiz. Şimdi yeni teoriler hakkında neler konuşulmuş onlara bakalım.

14 Nisan’da ilk bölümü yayınlanacak olan Game of Thrones 8. sezon bölümlerinden yeni fotoğraflar gün yüzüne çıktı. Dizinin İngiltere’deki yayın haklarına sahip olan Sky Atlantic’in Instagram üzerinden yayınladığı fakat daha sonra da kaldırdığı fotoğraflarda Daenerys Targaryen’in endişeli halleri görülüyor.

Jon Snow ile Kış Yarı’na gelen ve Sansa Stark tarafından “majesteleri” olarak karşılanan Daenerys için görüntüler pek parlak değil. Arya ve Sansa’nın Jon’la karşı karşıya gelebileceğine dair bazı detaylar önceden de bahsedilmişti. Bu tartışmaların odak noktası ise tahtta hak iddia eden Daenerys olacak gibi görünüyor. Büyük savaş öncesi ilk tartışma Starklar arasında gerçekleşiyor gibi görülüyor.

8. Sezon için spoiler tadında yeni fotoğraflar yayınlandı

Yanlışlıkla paylaşılan fotoğraflar Jon Snow’un gerçek kimliğinin açığa çıkmasıyla da doğrudan bağlantılı olabilir. Bildiğiniz gibi Jon Snow’un Rhaegar Targaryen ve Lyanna Stark’ın meşru oğlu olduğu geçtiğimiz sezonda belirtilmişti. Daenerys’in Rhaegar Targaryen’a duyduğu sevgi ve saygıya ise dizide de kitapta da sık sık bahsedildi. Jon Snow’un gerçek kimliği ikili arasındaki dinamikleri nasıl değiştirecek merak konusu olmayı sürdürüyor.

8. Sezon 1. bölüm yayınlanmasıyla birlikte merakların giderileceği ve spoiler dolu günlerin bizi bekliyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı