DiziGündemYaşam

Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlıyor? Game Of Thrones BluTV’de olacak mı?

Dünya dizi tarihinde en çok izleyici kitlesine ulaşan diziler arasında zirvedeki yerini alan Game of Thrones son sezonu olan 8. sezonu ne zaman yayınlanacak. 8. sezon 1. bölüm ne zaman yayınlanacak ve BluTV platformunda 7 ve 8. sezon yayınlanacak mı?

Yayınladığı fragmanlarda yeni sezon tarihine dair bilgiler veren yapımcı HBO, dizinin 14 Nisan tarihinde yayında olacağını resmi hesaplarında paylaştı. Dizinin alt yazılı versiyonu, 14 Nisan’ı 15 Nisan’a bağlayan gece 04.00’da ülkemizde canlı izlenebilecek.

Game of Thrones 7. sezon son bölümde neler yaşandı?

Lannister’ların Stark ve Targaryen hanelerine verdiği ateşkes sözünü tutması gerektiğini düşünen Jamie Lannister, kuzeydeki Akgezen saldırısına karşı adamlarını hazırlamaktadır. Cersei’nin bu anlaşmanın aslında olmadığını, yalan söylediğini söylemesinin ardından tepki gösteren Jamie, hanesini terk ederek kuzeye doğru hareket etmeye başlamıştır. Diğer taraftan kuzeyde durumlar ciddi boyutlara ulaşmış ve Akgezenler ciddi ciddi saldırmaya başlamıştır.

8. Sezon bölüm süreleri en uzun sezon olacak

Game of Thrones’un yayıncı kanalı HBO’dan yapılan açıklamaya göre toplam 6 bölümden oluşacak 8. sezon bölümlerinin maksimum süresi 80 dakika olacak. Buna göre bölüm bölüm süreler ise şöyle:

8. Sezon Bölüm 1: 54 dakika

8. Sezon Bölüm 2: 58 dakika

8. Sezon Bölüm 3: 60 dakika

8. Sezon Bölüm 4: 78 dakika

8. Sezon Bölüm 5: 80 dakika

8. Sezon Bölüm 6: 80 dakika

Game of Thrones’ta daha önce yalnızca bir kez 1 saat 20 dakikalık bölüm izlemiştik. Yedinci sezonun final bölümü olan The Dragon and the Wolf, 80 dakikalık uzunluğa sahipti.

Game of Thrones 7. ve 8. sezon . BluTV’de olacak mı?

En çok merak edilen konulardan olan Game of Thrones dizisi yerli çevrim içi dizi film platformu olan BluTV’de ilk 6 sezonu yer alıyor ayrıca Türkçe dublaj seçenekleriyle yayınlanan dizinin 7. ve 8. sezon bölümlerinin BluTV’de yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz net olarak duyurulmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı