DiziManşetYaşam

Game of Thrones 8. Sezon 2 saat sürecek belgeselle son bulacak

Game of Thrones son sezonunda hayranlarını heyecanlandıran gelişmeler vermeyi sürdürüyor, 8. sezonun 6 bölüm olarak duyurulduğu ve bunun dizi takipçeleri tarafından üzücü bulunmasıyla yapımcılardan ek 2 saatlik belgesel açıklaması geldi; bakalım Game of Thrones’un kapanışı olacak bu belgesel hakkındaki detaylar neler.

Game of Thrones 8. sezon bir değil iki özel bölümle birlikte hayranlarına sunuluyor. Daha önce geçmişte, DVD ve Blu-ray’e özel olmak üzere tüm önemli oyuncuların bir araya geldiği Conan O’Brien sunumuyla gerçekleşecek eğlenceli bir özel bölümden açıklamalar yapılmıştı. HBO kanalı ise şimdi resmi sitesinde The Last Watch isimli ikinci özel bölümü duyurdu. Fakat The Last Watch için DVD beklenmeyecek ve kanalda olacak, bu özel bölüm 26 Mayıs‘ta 7. bölüm olarak seyircileriyle buluşacak. İki saatlik dev bir belgesel olan yapım bizleri Game of Thrones’un çekimlerine sürüklüyor.

Game of Thrones 8. Sezon HBO açıklaması

HBO kanalının yaptığı belgesel açıklaması ise; The Last Watch çamurun ve kanın derinliklerine dalarak Westeros’un bu fantastik dünyasını yaratırken ortaya çıkan göz yaşı ve zaferi gözler önüne seriyor.” Hayli zorlu hava şartlarında çalışan ekip üyelerinden edinilen yorumlara, kısacık teslim tarihlerine ve spoilerlara aç bir hayran kitlesine kadar etkileyici bir belgesel geliyor. “Dizinin yapımı” odaklı belgesellerden çok daha fazlasını sunacağı belirtilen bu 2 saatlik yapım için “Komik, kalp krıcı bir hikaye samimiyetle anlatılıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı