DiziManşetYaşam

Game of Thrones 8. Sezon 1. Bölüm yeni fragmanı yayınlandı

Nisan ayına girmemizle birlikte efsane dizi Game of Thrones 8. sezon . 1. bölüm için sayılı günler kaldı diyebiliriz. Özellike fanları tarafından sabırsızlıkla beklenen dizide yeni teoriler havalarda uçuşuyor bölüm zamanı kısaldıkça bu tahminlerin şiddeti dahada artıyor. Ayrıca henüz Game of Thrones dizisinin 8. sezonu Türkiyede nerede yayınlanacak konusunda bir açıklama gelmiş değil. HBO diziyi sezon sezon satmasıyla biliniyor, şu anda hiç bir kuruluş 8. sezon bizde şeklinde bir duyuru yapmış değil.

Gelelim Game of Thrones 8. sezon yeni fragmanına; büyük savaştan bazı görüntülerin de yer aldığı fragmanda Beric Dondarrion ve alev alan kılıcı da kendini gösteriyor. Jon ve Daenerys arasında da olası bir ters düşmenin işaretini veren fragmanda Davos, Tyrion ve Varys’in ejderhaların uçuşuna baktığı sahne yer alıyor. İlgili sahne ise akıllara “Acaba Jon ve Daenerys birlikte ejderha mı sürecek?” sorusunu yeniden akıllara getiriyor. Üçlünün daha önce ejderhalarla epey vakit geçirdiği düşünülünce bu şaşkın seyir bir ihtimal Jon’un ejderha süreceği teorisini güçlendiriyor.

Fragman TV kanalında yayınlandı

HBO’nun fragmanlarından birinde Arya ve Jon nihayet karşı karşıya gelmiş gibi görünüyor. Öte yandan fragmanlar Kış Yarı’nda büyük bir tartışmanın da habercisi oluyor. Arka planda Sansa ve Daenerys otururken, Tyrion Kuzeylilere neden birlikte hareket etmek zorunda olduklarını hatırlatıyor gibi duruyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı