$ DOLAR → Alış: 5,14 / Satış: 5,16
€ EURO → Alış: 5,94 / Satış: 5,97

Erü Hastaneleri Üroonkoloji Konsey Toplantısı 18 Kasımda Gerçekleştirilecek

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (ERÜ) TIP FAKÜLTESİ HASTANELERİ TARAFINDAN BU YIL İKİNCİSİ DÜZENLENEN “ÜROONKOLOJİ KONSEY TOPLANTISI” 18 KASIM 2017 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK.

Erü Hastaneleri Üroonkoloji Konsey Toplantısı 18 Kasımda Gerçekleştirilecek
  • 14.11.2017 10:40:04
  • 89 kez okundu
  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Hastaneleri tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Üroonkoloji Konsey Toplantısı” 18 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirilecek.

Radisson Blu Hotel’de gerçekleştirilecek toplantı hakkında bilgiler veren ERÜ Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Abdullah Demirtaş, bu yılki konsey toplantısının konusunun “Böbrek Tümörlerine Yaklaşım” olduğu kaydetti.

Toplantıya sadece Erciyes Üniversitesi Hastanelerinden değil çevre hastanelerden de üroloji, radyoloji, nükleer tıp, patoloji, onkoloji ve radyasyon onkolojisinden çok sayıda uzmanın katılacağını belirten Doç. Dr. Demirtaş, “Böbrek tümörlerine yönelik tanı ve tedavi yöntemlerinin bütün yönleriyle ele alınacağı toplantımızda açılış konuşmalarının ardından, ‘lokalize hastalık’ ve ‘metastatik renal kitlelere yaklaşım’ konularında sunumlar gerçekleştirilecektir” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ