GenelKamu Personel İlanlar

Düzce Üniversitesi 92 Personel Alımı 4 Haziran 2018 Tarihi Son Gün

Düzce Üniversitesi kurum içerisindeki personel memur eksikliğini tamamlamak için sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. İlgili alanlara henüz başvuru yapmamış olan veya başvuru işlemini tamamlamamış olan adaylar için başvurularda son günlere yaklaşıldı. Haberimizin sonunda ilgili ilan için detaylara ulaşabilir ayrıca başvurularınızı yapabilirsiniz.

Düzce Üniversitesi içerisinde sözleşmeli olarak 92 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacağını açıklamıştı. Yayımlanan ilana göre Düzce Üniversitesi farklı pozisyonlarda, 79 Hemşire, 7 Sağlık Teknikeri ve 6 Laborant personel alımı gerçekleştirecek. Adaylar için boş pozisyonlarda lise mezunu ve lisans mezunu pozisyonlar bulunmaktadır.

Buna göre adayların bu boş pozisyonlara başvuru yapabilmesi için, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından B Grubu puan durumuna göre, Lise mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSp3 puan türünden puan almış olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek şartlarını taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Düzce Üniversitesi personel alımı başvurularında son güne gelindi. Adaylar en geç 04 Haziran 2018 tarihine kadar mesa saati bitimine kadar Düzce Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına istenilen belgeler ile birlikte şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta yoluyla yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için İlanın Tam Metnini inceleyebilirsiniz.

İlana Ait Detaylar BURADA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı