GenelGündemKamu Personel İlanlarSon Dakika

DeFacto personel alımı iş ilanları Şubat 2018

Kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. İlgili pozisyonlar interaktif iş ilanları siteleri aracılığında kamuoyuna duyurulmuştur. 2018 yılında 18 bin çalışan sayısı hedefi bulunuyor.

DeFacto Mağazaları Türkiye geneli farklı pozisyonlara çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için alımlar yapılıyor? Detayları inceliyoruz.

Kısa zamanda edindiği tecrübe, hızlı büyüme ivmesi, DeFacto’nun yurt dışı pazarlara açılmasını teşvik etti. Kurulduğu günden beri global moda markası olma vizyonuyla hareket eden DeFacto, ilk yurt dışı mağazasını 2012 yılının Şubat ayında Kazakistan’da açtı. Ayrıca, ulaşılabilir moda endüstrisinin öncü oyuncularından biri olan DeFacto mağazalarıyla 50 ülkede, e-ticaret ile de 100 ülkede faaliyet göstermeyi hedefliyor.

Kazakistan, Irak, Mısır, Belarus, Gürcistan, Rusya, Kosova, Fas, Arnavutluk, Azerbaycan, Suudi Arabistan ve KKTC’de birer olmak üzere toplam 62 mağazanın her biri için kendi kültürüne ve yaşam tarzına uygun koleksiyonlar hazırlıyor.

Yayınlanan ilanların bazıları ise
İstanbul Avrupa yakası, Junior satın alma uzmanı.

İstanbul Avrupa yakası, Engelli müşteri danışmanı.

İstanbul Forum İstanbul,  Full time müşteri danışmanı.

İstanbul Avrupa yakası, Part Time müşteri danışmanı.

Vadi İstanbul, Full time müşteri danışmanı.

İstanbul Avrupa yakası Cevahir alışveriş merkezi, Full time müşteri danışmanı.

Edirne, Müşteri danışmanı.

Çanakkale, Müşteri danışmanı.

Lüleburgaz, müşteri danışmanı.

Tekirdağ, Müşteri danışmanı.

İstanbul Avrupa Yakası, mağaza alan müdürü.

İstanbul Avrupa Yakası, dijital pazarlama uzmanı.

İstanbul Avrupa Yakası, dijital pazarlama yöneticisi.

Birçok ilanın yer aldığı DeFacto sürekli yarattığı iş imkanları, istihdam konusunda büyük katkı sağlayan şirketler konumunda. Diğer ilanlara detaylıca göz atmak isterseniz http://www.kariyer.net/firma-profil/defacto-perakende-ticaret-anonim-sirketi-6553-31434 kontrol edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı