$ DOLAR → Alış: 5,35 / Satış: 5,37
€ EURO → Alış: 6,08 / Satış: 6,11

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO’yu eleştirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO’yu eleştirdi
  • 11.03.2018 18:47:00
  • 10 kez okundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO’yu eleştirerek, Suriye’de bu olaylar yaşanırken, ey NATO sen ne zaman olacak da gelip bizim yanımızda yer alacaksın? dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bolu’da, partisinin İl Başkanlığı Kongresine katıldı. Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, Zeytin Dalı Harekatına ilişkin son durumu açıkladı. Cumhurbaşkanı, 3300 teröristin etkisiz hale getirildiğini belirterek, “Mücadele devam ediyor. Kararlılıkla devam ediyor” ifadelerini kullandı.

NATO’YA YÜKLENDİ

Erdoğan’ın hedefinde NATO da vardı. Cumhurbaşkanı, Türkiye’nin üyesi olduğu NATO için Somali’de, Afganistan’da, Balkanlar’da görev yaptığını hatırlatarak, “Suriye’de bu olaylar yaşanırken, ey NATO sen ne zaman olacak da gelip bizim yanımızda yer alacaksın? 911 kilometre burada bizim sınırımız var, sürekli terör örgütleri bizi taciz ediyor, Suriye rejimi aynı şekilde bu yollara başvuruyor. Pekiyi sen ne zaman ortaya çıkacaksın, devamlı ben bunları mı söyleyeceğim, arkadaşlarım bunları mı söyleyecek?” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ