Bim AktüelGenel

Bim Aktüel 29 Mayıs – 4 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

Haziranın ilk Salısına kadar devam edecek olan Bim aktüel ürünleri Ramazan ayı boyunca ihtiyacınız olan ürünlerde indirimlerine devam ediyor, 11 Ayın sultanı bereketiyle evlerinize gelmeyi sürdürüyor, bu dönemde ihtiyacınız olan ürünlerin özenle seçildi Bim raflarında her kategoride ürünler tüketicilerini bekliyor.

Sadece Bim aktüel ürünlerinde yer alan ürünlerden ibaret olmayan kampanyalar neredeyse her rafta karşınıza uygun fiyatlarıyla çıkıyor. Bim marketlerinin benimsediği özel fiyat politikası sayesinde bütçenizi koruyor. Özellikle dönemsel ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerinde yerini aldığı aktüel raflarında ürünleride kontrol etmeyi unutmayın.

Neredeyse her sokakta yanı başınızda olan Bim marketleri tüketicilerine komşuları kadar yakın. Haftada 2 gün yayınlanan broşürlerde Salı günleri yer alan ürünlere baktığımızda.

29 Mayıs 2018 Bim aktüel ürünlerinde kapak ürünü ile başlarsak, Mr. Green Deterjan Hazneli Mop 34,90 TL. Bind Activit Premium 60’lı Daha etkili temizlik ve parlaklık, 60 yıkama 22.45 TL. Çamaşırlarınızın daha yumuşak ve güzel kokması için sınırlı sayıda, Konsantre Yumuşatıcı Bulut 1,5 L, Gece mavisi, Gün ışığı seçenekleri ile 7,50 TL. En önemli parçamız olan dişlerimize daha iyi bakabilmemiz en önemliler arasında yer almakta, Eyüp Sabri Tuncer Doğal Misvak Özlü Diş Macunu, Diş Fırçası, Bitkisel koruma, 75 ml 9,90 TL.

Temizliğin vazgeçilmezlerinden olan, Güldal 4 L ultra çamaşır suyu, okaliptus ferahlığı, çam kokulu Bim aktüel ürünlerinde 8,25 TL. Bind Activit 750 g tül ve çamaşır beyazlatıcı oksijen katkılı 4,95 TL. Erguvan, Günebakan, Lale seçenekleriyle 5’li temizlik bezi flinka 3,50 TL. 4’lü çok amaçlı temizlik matı quickdish, 18×20 cm 4,50 TL. Beyaz Sirke Orka 2 Litre 3,25 TL.

Deterjan Hazneli Mob Bim Aktüel Ürünleri
Deterjan Hazneli Mob Bim Aktüel Ürünleri

Bim aktüel ürünler 29 Mayıs 2019 kataloğunda yer alan ürünler ise, yaz meyveleri, lavanta seçenekleri ile, Oda Kokusu Smeel&Good 150 ml 6,90 TL. Temizliğin uzmanı, leke uzmanı, ultra hijyen, ışıltılı koruma seçenekleriyle, Temizlik Spreyi Cif Her Yer 1000 ml 7,95 TL. Havaların ısınması ile birlikte sivri sinekler ortaya çıkmaya başladı, korunmak içinse, sinek kovucu elektrolikit Detan 30 gece 9,90 TL. Sinek kovucu elektrolikit yedek şişe Detan 30 gece 6,90 TL. Sivrisinek, karasinek ve kenelere karşı etkili sinek kovucu vücut spreyi defans 100 ml 4,95 TL. Bulaşıkta, mutfakta, banyoda, farklı renklerde Mr. Green sihirli sünger 1,95 TL. Miss sıvı arap sabunu 1.5 Litre 5,90 TL ile bim raflarındaki yerini alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı