Aktüel ÜrünlerGenelSon Dakika

Bim Aktüel 13 Mart – 19 Mart 2018 İndirimler Kataloğu Yayınlandı

Yeni haftaya da indirimlerini sürdüren Bim, Salı gününe katalog indirimlerini sürdürüyor, sınırlı sayıda stokları ile kaliteli ürünleri uygun fiyata müşterilerine sunmaya devam ediyor. Neredeyse her sokakta yanınızda olan Bim marketleri her zaman cebinizi düşünür, ayrıca indirimler kataloglar ile sınır değil.

Her haftanın vazgeçilmezi bu Salı da, Bim marketlerinde her hafta beklenen indirimler bu haftada tüketicileri ile buluşuyor.

Bim 13 – 19 Mart 2018 Bim aktüel kataloğunda bu haftada sezona özel kış indirimleri müşterilerini bekliyor özellikle tekstil ürünlerinde içinizi ısıtacak indirimleri ile cebinizi korumaya devam eden Bim mağazalarında indirimler sadece katalog ilede sınırlı değil. Sınırlı sayıdaki katalog ürünlerini kaçırmayın.

Salı indirimleri denince akla gelen ilk mağaza Bim birbirinden çeşitli ürünler ve ihtiyaçlarınıza göre dönemsel ürünleri tüketicilerine sunmaya devam ediyor.

BİM Bebek Bezi
BİM Bebek Bezi

Yenidoğan Bebek Bezi, Elastik yan bantlar, Anatomik yapıya uygun tasarım, Pamuksu yüzey, Yumuşak ve kremli doku, Ultra emici, Sıvıyı hapseder, Nefes alan dış yüzey ile 9,95 TL.

Bim Bebek Ürünleri
Bim Bebek Ürünleri

Uni Baby Yenidoğan Saç ve Vücut Şampuanı, 9,90 TL. Uni Baby 3×40’lı standart paket + 3×10’lu seyahat paket, Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 19,90 TL. Uni Baby Çamaşır Yumuşatıcısı 5,95 TL. Johnson’s baby bebek yağı 8,95 TL.

Uni Baby Islak Bebek Havlusu Sensitive 4’lü paket 14,90 TL. Işıldayan parlaklık bebek şampuanı 8,95 TL. Dalin pompalı Bebek Şampuanı 11,90 TL.

Dalin hassas ciltler için bebek sabunu 2,45 TL. Dalin Emniyetli Kulak Çubuğu 3,95 TL. Bübchen sampuan, duş jeli 16,90 TL. Işıldayan parlaklık Kolay Tarama Spreyi 12,90 TL.

Dalin Toz Deterjan Granül Sabun 19,95 TL. Lisanslı 2’li Çocuk Çorabı 4,50 TL. 10 adet Bebek Bakım Örtüsü 7,90 TL.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı