DiziYaşam

Beyonce belgeseli Netflix’de Homecoming fragmanı yayınlandı

Belgesel alanında bol içeriğiyle ün salmış Netflix Dünyaca ünlü yıldız Beyonce hakkında bir belgeseli kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Homecaming: A film by Beyonce adıyla ekranlara gelecek yapım Beyonce hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Yayın tarihi yaklaştıkça merakların arttığı belgesel için geri sayım başladı. Proje ile ilgili daha fazla detay verilmezken, belgeselin 17 Nisan 2019 ’da Netflix ’de yayında olacağı duyuruldu. İkiz bebeklerinin doğumunun üzerinden çok kısa bir süre geçmesine rağmen, Coachella Festivali’nde iki saat süren efsanevi bir performansa imza atan Beyoncé, izleyenleri kendisine bir kez daha hayran bırakmıştı. Performansı sırasında beş kostüm değiştiren Beyoncé’nin Balmain tasarımı olan kıyafetleri de çok beğenilmişti.

Homecaming: A film by Beyonce fragmanı

Beyonce kimdir?

Beyonce Giselle Knowles, 4 Eylül 1981‘de Houston’da dünyaya geldi. Müzikle ilgilenip kariyer sahibi olma düşüncesine kapıldığında henüz 7 yaşındaydı. Katıldığı yetenek yarışmasında LaTavia Robertson ile tanıştı. Kurduğu “Girls Time” grubundaki partneri olan kuzeni Kelly Rowland‘ın da katılımıyla oluşan üçlüyü, dördüncü ve son üye olan LeToya Luckett tamamladı. Ellerinde büyük umutlarının ve hayallerinin ötesinde bir şey yoktu. Ta ki Destiny’s Child (Kaderin Çocuğu) ismini yanlarına alana kadar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı