DiziManşetYaşam

Beren Saat’in Başrol Oynayacağı Netflix Dizisi Belli Oldu

Uzun süre önce Netflix’in sosyal medya üzerinden Beren Saat ile proje yapacağını duyurmuştu. Bu duyuru üzerine tüm dikkatler nasıl proje olacağına çevrildi. Güçlüm bir kadın profilli hikaye üzerinde olacağı üzerine bazı dedikodular dönmüştü. Beren Saat’li Netflix dizisinin ismide belli oldu, bu duyuru sosyal medya üzerinden set fotoğrafı ile diğer oyuncularla merakları dahada arttırdı.

Platform tarafından ismi uzun süre açıklanmayan dizi ilk olarak Beren Saat ile duyurulmuş ve oyuncunun yeni dizisi olarak tanıtılmıştı. Şimdi ise Netflix’in Twitter hesabı üzerinden dizinin çekimlerinden ilk kare paylaşıldı. “Müjdemi isterim! İkinci dizimiz Atiye’nin çekimleri başladığına göre, yeni sezon ne zaman sorularına hazırım.” notuyla paylaşılan dizinin isminin de Atiye olacağı belli oldu.

Platformdaki yerli diziler şimdilik doğrudan ana karakter ismi üzerine şekillendiriliyor gibi görünüyor. Dizi Şengül Boybaş imzalı Dünyanın Uyanışı isimli kitaptan esinlenilerek platformdaki yerini alacak. Kadın başrollü dizide ünlü oyuncuya Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi’nin eşlik edeceği ortaya çıkan bilgiler arasında. Projeyi ise OG Medya üstleniyor. Gizem-dram türünde olacağı belirtilen dizinin ilk sezonunun da 8 bölümle izleyici karşısına çıkacağı açıklanan detaylar arasında. Yapımcılığını Hakan: Muhafız dizisinde de yapımcılık yapan Alex Sutherland’ın üstlendiği dizide senaryoyu Jason George ve Nuran Evren Sit kaleme alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık yapacak. Dizinin ilk sezonunun tarihi şimdilik paylaşılmıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı