Genel

Behzat Ç. yeni sezonu BluTV’de ne zaman başlıyor (Tarih belli oldu)

Türk televizyon tarihinin sevilen dizileri arasında yerini alan Behzat Ç. uzun bir aradan sonra BluTV platformu özel içeriği olarak geri dönüyor. Bilgilere göre 9 bölümden oluşacak olan dizi hayranlarını sevindirdi.

Yayın hayatına 2011 senesinde başlayan ve 3 sezon boyunca seyirciyi ekranlara kilitleyen, popüler polisiye dizi ‘Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi,’ 6 sene sonra geri dönüyor. İnter Medya’nın yapımcılığını üstlendiği diziden beklenen müjdeli haber geldi. Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde olduğu ve sevilen pek çok karakterin geri döndüğü dizinin yepyeni bölümleri, 25 Temmuz 2019 tarihinde BluTV’de yer alıyor.

Yayın tarihinin açıklandığı diziden yayınlanan yeni tanıtım da geri sayım heyecanını artırdı. Behzat Ç. ile birlikte Şevket (Ege Aydan), Hayalet (İnanç Konukçu) ve Tahsin Müdür’ün (Eray Eserol) dertleştiği sahnede Behzat’ı Cinayet Büro’ya geri döndürme çabaları dikkat çekiyor.

Dizinin köklü kadrosundan pek çok ismin yer aldığı ve yeni yüzlerin de eklendiği ‘Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi’, BluTV’deki yeni serüvenleriyle ekranlara hızlı bir dönüş yapacak. Serdar Akar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Ercan Mehmet Erdem’in senaryosunu yazdığı fenomen dizi, şimdiden merak uyandırarak sezonun en çok konuşulan yapımlarından biri oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı