DiziYaşam

Behzat Ç. yeni sezon hangi oyuncularla devam edecek?

Severleri tarafından gündemde olmaya devam eden yapımlar arasında Behzat Ç. ilk sırayı alıyor. Uzun bir süredir geldi geliyor denirken bir anda iş ciddiye binmeye başladı son 2 senedir belirli dönemlerde Behzat Ç. geri dönüyor haberleri çıksada bu sefer haberler doğru çıktı.

Yüksek ihtimalle BluTV’de yayınlanacak olan dizi için yerli çevrim içi yayın platformunda eski bölümler eklenmeye başladı. Fakat kullanıcıların BluTV platformunda da sansüre takıldıkları görülüyor, eklenen tüm eski bölümlerde sansürler mevcut. Bu sansürlerin sebebi ise son yapılan düzenlemelerle birlikte eğer dizi TV yayınında sansürsüzse internet yayınıda öyle olmalı gibi bir uygulamadan kaynaklanıyor.

Merak edilen en büyük sorulardan olan Behzat Ç. yeni sezonda hangi oyuncular yer alacak; şimdilik kulaktan kulaka yayılan bilgilere göre; Erdal Beşikçioğlu (Behzat), İnanç Konukçu (Hayalet), Ayça Eren (Şule), Nejat İşler (Ercüment Çözer) karakterleri kesin gibi. Sosyal medya üzerinden en çok tartışılan oyunculardan biriside Harun karakterini canlandıran Fatih Artman’ın kadroda olmayacak olması. Azımsanmayacak bir kitle Harunsuz Behzat Ç.’nin eksik olacağı görüşünde.

BluTV eski Behzat Ç. bölümler: https://www.blutv.com.tr/diziler/yerli/behzat-c-bir-ankara-polisiyesi

Ayrıca BluTV’nin Behzat Ç. için promo sayfası hazırlamış olması yeni sezonun burada olabileceği konusunda ihtimalleri güçlendiriyor.

https://www.blutv.com.tr/behzat-c-bir-ankara-polisiyesi-izle

BluTV Behzat Ç. paylaşımı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı