$ DOLAR → Alış: 5,07 / Satış: 5,09
€ EURO → Alış: 5,88 / Satış: 5,90

Başkan Karaçoban’dan öğrencilere anlamlı hediye

ALAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI GÖKHAN KARAÇOBAN, KARNE GÜNÜ MUSTAFA BEŞİKÇİOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİLERİYLE ÇEKTİRDİĞİ HATIRA FOTOĞRAFLARINI ÇERÇEVELETİP 2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI İKİNCİ DÖNEMİNİN İLK GÜNÜNDE ÖĞRENCİLERE HEDİYE ETTİ.

Başkan Karaçoban’dan öğrencilere anlamlı hediye
  • 05.02.2018 17:17:05
  • 132 kez okundu
  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban, karne günü Mustafa Beşikçioğlu İlköğretim Okulu öğrencileriyle çektirdiği hatıra fotoğraflarını çerçeveletip 2017-2018 eğitim-öğretim yılı ikinci döneminin ilk gününde öğrencilere hediye etti.

Mustafa Beşikçioğlu İlköğretim Okulu öğrencileri, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının ikinci dönemine Alaşehir Belediyesinin sürpriziyle başladı. Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban, yarıyıl tatili öncesi Mustafa Beşikçioğlu İlköğretim Okulunda katıldığı karne dağıtım töreninde öğrencilerle birlikte çektirdiği fotoğrafları çerçeveletip öğrencilere hediye etti. Öğrencilerin ömür boyu unutamayacakları anılardan olan karne günündeki hatıra fotoğrafları, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı ikinci döneminin ilk gününde Kültür Sosyal İşler Müdürü Sedat Dikçe tarafından öğrencilere verildi. Hediyelerini alan öğrenciler, Başkan Karaçoban’a teşekkür ettiler. Alaşehir’in ve Türkiye’nin geleceği olan öğrencilerin eğitimlerine büyük önem verdiklerini belirten Başkan Karaçoban, “Bütün gayretimiz, çocuklarımızın geleceği içindir. Çocuklarımıza daha güzel yarınlar bırakmak için yoğun gayret gösteriyoruz. Alaşehir Belediyesi olarak bugüne kadar eğitim için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan tüm imkanlarımızı seferber ettik. Çocuklarımız da böylelikle daha güzel yarınlara sağlam adımlar atacaklar. Hizmetlerimizle milli ve manevi değerlere sahip çocuklarımızın yetiştirilmesine katkı sunuyoruz. Allah çocuklarımızın başarılarını daim etsin” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ