$ DOLAR → Alış: 5,07 / Satış: 5,09
€ EURO → Alış: 5,88 / Satış: 5,90

Baba Bushun Taciz Ettiği Kadın Sayısı 6Ya Yükseldi

ABD’DE ESKİ CIA ÇALIŞANININ KIZI ROSYLN CORRİGAN, 16 YAŞINDAYKEN ESKİ ABD BAŞKANI GEORGE H.W. BUSH TARAFINDAN TACİZ EDİLDİĞİNİ İLERİ SÜRDÜ. ANNESİYLE BİRLİKTE BUSH’UN YANINDA FOTOĞRAF ÇEKİMİ İÇİN POZ VERDİKLERİNİ BELİRTEN CORRİGAN, BUSH’UN O SIRADA KALÇASINI SIKTIĞINI SÖYLEDİ.

Baba Bushun Taciz Ettiği Kadın Sayısı 6Ya Yükseldi
  • 14.11.2017 10:55:03
  • 112 kez okundu
  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

ABD’de Eski CIA çalışanının kızı Rosyln Corrigan, 16 yaşındayken eski ABD Başkanı George H.W. Bush’un kendisini taciz ettiğini açıkladı. Baba Bush tarafından cinsel tacize uğradığını açıklayan kadın sayısı ise 6’ya yükseldi.

Eski CIA çalışanının kızı 30 yaşındaki Rosyln Corrigan, Eski ABD Başkanı George H.W. Bush ile annesiyle birlikte fotoğraf çekilirken kalçasını sıktığını ve o anda çok korktuğunu söyledi. Baba Bush ile resim çektirdiği zaman 16 yaşında olduğunu açıklayan Corrigan, “Bush, benzer şartlarda diğer kadınlara yaptığı tacizi aynı şekilde bana yaptı” dedi. Corrigan, bir magazin dergisine yaptığı açıklamada, babasının çalıştığı Teksas eyaletinde CIA ofisinde 2003 yılında yapılan bir toplantıda baba Bush’la bir araya geldiklerini ve o zaman eski ABD Başkanı George H.W. Bush’un 79 yaşında olduğunu söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ